Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez mennyire normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Lindynette fogamzásgátlót szedek két hónapja, a menstruációm első napján kezdtem szedni, ahogyan a tájékoztató is ajánlja, mindig jól/időben vettem be, nem hagytam ki egyet sem(a "kötelező" 7 napon kívül). Az első alkalommal alig-alig akart megjönni a havi vérzésem, az első napon szokatlanul kevés volt, a másodikon szó szerint semmi és azután állt csak át normálisabb kerékvágásba. Viszont jelenleg a 7-ből már a 3 nap végén tartok és még egyáltalán nem történt semmi. Terhesség 'veszélye' meglátásom szerint a leírtak miatt (illetve mivel biztos ami biztos alapon óvszert is használtunk az eddigi együttlétek alatt) nem állhat fenn. Tehát összességében ez normális, mással is előfordult már hasonló?

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 8. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a fogamzásgátlók az első pár hónapban tudnak furcsa tüneteket produkálni, ha ez az idő elteltével sem áll be rendesen lehet neked ez a gyógyszer nem megfelelő és akkor érdemes felkeresni a nőgyógyászt.
2023. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3-4 hónapban kell beállnia. Ez sem pontos.Mivel a megvonásos vérzés a hormon hiány miatt van ezért a szervezeted amikor érzékeli akkor fog “megjönni”.Ne aggódj nem vagy terhes szimplán a szervezetednek hozzá kell szoknia.

Mellesleg a Lindynette az tud ilyeneket okozni. Én azzal kezdtem borzasztó volt a mensim tőle

2023. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!