Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Novynette Fogamzasgatlotol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novynette Fogamzasgatlotol valakinek lett valamilyen mellekhatasa?

Figyelt kérdés

Ertem en hizas..rosszulletek,vagy ehhez hasonlok..Azt hallottam errol a fog.gatlorol,hogy ez a leggyengebb fog.gatlokkoze tartozik,igaz ez?

Sok lany meghizott mikozben szedte ezt a gyogyzsert?

en felek,mert igy sem vagyok valami sovany lany,de nem mondhatnam magam kovernek sem.A pont jo kategoriaban erzem magam,de felek,hogy meghizok tole.Nemreg kezdtem el szedni.

Koszi elore is valaszotokat.


2011. jan. 8. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kibírhatatlan fejfájással voltam kórházban egy hétig, meg még egy hétig otthon. :D

Jó, ez egyedi eset, mert így derült ki, hogy én túlérzékeny vagyok az ösztrogénre, és nem is szedhetnék/ek kombinált tablettát.

Kb. egy évig szedtem előtte, nem híztam semmit. Az összes változás annyi volt, hogy kevesebbet fájt a hasam, és pontosabb volt a vérzésem.

Szerintem korrekt kis tabletta.

2011. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az elején fájt a fejem meg hányingerem volt.

én 10 kilót fogytam mellette.én is kimondottan molett vagyok(bár én szeretem így magam).

én a tri regoltól híztam 3 hónap alatt kb.20 kilót.

2011. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

de egyébként tényleg alacsony hormontartalmú nem hiszem,hogy híznál.

ha meg mégis akkor abbahagyod.

2011. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!