Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem tudom teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom teljesen letekerni az óvszert?

Figyelt kérdés
Nehezen tekerem le eléggé és teljesen nem is tudom. Esetleg lehet bőbb óvszert kell vegyek vagy miért van ez? Hosszával lenne baj(bár azt nem hiszem)? Köszönöm a segítséget!

#gumi #méret #koton #óvszer hossz #mekkora óvszer kell
2023. márc. 6. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert kisebb a kukacod? Végig értél és még maradt letekerni való?


Akkor neked nem nagyobb kell, hanem kisebb. 😃


Kicsit értelmetlen a kérdés. Pontositsd kérlek!

2023. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jogos a kérdés, nem. a péniszemet nem fedi le teljesen az óvszer.
2023. márc. 6. 09:50
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Akkor a válasz egyszerű. Hosszú vagy. Örülj neki.

Amúgy nem baj ha nem ér le tövig.

2023. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Bőbb? Ez milyen tájegységen használatos szó, tessék mondani….
2023. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert Durexet használsz, aminek keskeny a zárópereme és ha egy pillanatra nem figyelsz máris alátekeredik, "elakad".
2023. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, nem hiszem hogy olyan extran hosszu lenne, egyszeruen nehezen tekerem le nagyon es ezert gondoltam hogy a vastagsaggal lehet problema. utolso, igen azt hasznalok, de ezt az elakadast hogy tudom megakadalyozni? volt hogy jobban le tudtam tekerni de tegnap nem tudtam odaig sem.
2023. márc. 6. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 ne Durexet használj...
2023. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor melyik márkát ajánlod?
2023. márc. 6. 15:05
 9/16 A kérdező kommentje:
vettem nagyobbat, 57cm átmérőjűt vagy mi.(XL) megneztem hogy mizu de ezt se tudtam letekerni. mit tudok elcseszni ezen a hulyesegen? megfogom a veget mutato es huvelykujjal, a fityma vegenel elkezdenem tekerni le es konkretan el se tudom kezdeni letekerni. mi a tokom a problema megis ha mindenhol ez van irva es csak komoly valaszokat kerek legyszi mert rendes felidegesit mar a szitu
2023. márc. 8. 16:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A jó oldalát tekerd, ne fordítva 😂

Amúgy meg NE Durexet használj, annál tipikus problémaként ez elő tud fordulni (szándékosan így gyártják, jóval keskenyebb végzárógyűrűvel).

2023. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!