Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetett vérzésem az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett vérzésem az esemény utáni tabletta miatt? Vagy az menstruációs vérzés lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Történt az, hogy Február 16.án kiszakadt az óvszer (csak előváladék) erre 17.én kaptam is tablettát ám 22.én ismét megtörtént és ekkor elmentem egy másik nőgyógyászhoz aki itt már nem írt fel tabit, előváladék gyanánt feleslegesnek tartotta. Ezután 23.án volt vérzésem de eltért a megszokottól, az első nap rendes volt majd a következő napokban egyre kevesebb mindezt 4 napig. A mellem feszül más arra utaló jel, hogy megjönne nincsen de nem is szokott lenni. Eredetileg március 4.ér-e vártam így fenn áll az esély, hogy a vérzés csak a tabletta miatt volt. Túl vagyok 5 negatív teszten de ha továbbra is “késik” természetesen tesztelek. Valószínű, hogy a tabletta miatt véreztem, és majd később megjön csak emiatt késik? Vagy esetleg lehet terhesség mögötte csak nem jelzi a teszt?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)



2023. márc. 8. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet.


Amúgy egy koton mitől tud kiszakadni???

2023. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Legalább olyan értetlenül állok előtte mint te kedves első:(

Ha lehetek tőle terhes a nőgyógyász miért mondta, hogy az előváladéktól nem valószínű így inkább nem ír fel?

2023. márc. 8. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Előválladéktól 1-2% az esély, a tabletta pedig nagyon be tud zavarni a hormonoknak. Pont ezért nem is lehet 6 hónapnál sűrűbben felírni.

Nem tudom milyen gumi volt ez hogy kétszer is, de többet olyat ne vegyetek!

2023. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Abszolút szinte lehetetlennek tartom a terhességet de ott van a mivan ha mégis gondolat. A gumirol meg csak annyit, hogy az egyik durex másik Masculan:$
2023. márc. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!