Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszer mellett hányadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszer mellett hányadik mentes napon jön meg?

Figyelt kérdés

9évig szedtem fogamzásgátlót. Mindig úgy volt, vasárnap beszedtem az utolsót, csütörtök délelött megjött, vasárnapig megvolt. 4 nap.


2 hónapja váltottam, azóta vasárnap beveszem az utolsót, kedd este már meg is jön, és ugyan úgy vasárnapig tart, ami 5.5-6 nap.


Ma egyéb okokból voltam nőgyógyásznál, meséltem ezt neki. Azt mondta ez a normális, ahogy most jön meg, gyógyszer mellett. Nem érti, hogyhogy csütörtökön jött csak meg, 1-2 gyógyszermentes nap után kellene, ahogy most beállt.


Nektek mettől mwddig tart?


2023. ápr. 12. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kedden szedem be az utolsót, szombatra szokott megjönni, és a következő szerdáig tart. De ez mindenkinél más, teljesen rendben van, hogy egy másik gyógyszer másképp állította be. Főleg, hogy még csak 2 hónapja szeded, még lehet alakul is. Nőgyógyász konrollja alatt rendben leszel.
2023. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy neked is. Vasárnap az utolsó, csütörtökön megjött. Nagyon ritkán szerda este-éjjel. Vasárnapra általában nyoma sem volt már. Szerintem az új gyógyszer mellett ez még alakulni fog, de ha nem, akkor sincsen semmi probléma. Lehet, nem mind működik ugyanúgy.
2023. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!