Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak Estelle, vagy akármilyen más fogamzásgátló gyógyszerrel?

Figyelt kérdés

Én Estelle tablettát szedtem (0075/0020), 5 hónapot szedtem végig.

Az elmúlt két hónapban ugyanazokban az időszakokban, szinte napra pontosan áttöréses vérzésem volt, ami meg is maradt úgy másfél hétig, míg igazából meg nem jött a megvonásos vérzésem.

Olyannyira labilis volt a lelki állapotom, hogy a ciklusom 2. és 3. hetében esküszöm úgy éreztem magam mintha depressziós lennék, majd egyik napról a másikra minden lelki gondom eltűnt. Napokig csak sírtam, csak magamba tudtam meglenni.

Ezek mellett pedig, mindkét hónapban, megintcsak a 2. héten, vagyis ovuláció után, begyulladt a fogínyem, ami szintén végigkísért, egészen addig amíg meg nem jött. Teljesen rendben van a szájhigiéniám, voltam orvosnál is, nem is egyszer. Olvastam is, hogy a nem megfelelő hormonális működés befolyásolhatja a szád nyálkahártya hogyanlétét. (pl. a terhes nők hajlamosak a fogszuvasodásra...)

És még ennek a tetejében, a havi felfázásaim, (a saját legyengült hüvelyflórám volt a ludas) Mindig menstruáció előtti egy hétben kaptam felfázást.

Tehát érdekelne, voltak valakinek hasonló bajai? Esetleg gyógyszerváltás megoldotta a problémát, vagy végleg elment tőle a kedved? Mert nekem jelenleg semmi kedvem tablettázni:/



2023. máj. 1. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevallt az Estelle. De mindjárt sokan kereszte feszítenek emiatt a mondat miatt.
2023. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1: Mióta szeded?
2023. máj. 2. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
3 éve
2023. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!