Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az normális ha 3. hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 3. hónapja szedek fogamzásgátlót és amikor nemi életet élünk barátommal akkor nem sikerül kielégítenie engem. De előtte mindig sikerült?!

Figyelt kérdés
Az mitől lehet, hogy ha elmentem és ő is elment bennem utána ilyen égető érzést
2010. okt. 9. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán visszaesett a libidód, ez nagyon gyakori tablettánál, nekem is visszaeset, nem is kívántam a szexet igazán, ezért is hagytam abba. Más okot nem tudok erre, ha előtte nem volt ilyen problémád. Talán nem bírod a párod ondóját és azért égsz. Ugyanis a hüvelyed és az ondó kémhatása teljesen más, és lehet hogy túl érzékeny vagy rá. Vagy a másik válasz az lehet, hogy valamilyen fertőzést kaptál el.
2010. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van, beszélj a nőgyógyászoddal, tuti kapsz másik tabit...
2010. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!