Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo tabletta szedes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo tabletta szedes par oraval torteno eltolasa?

Figyelt kérdés

nemsoka utazunk repulovel, es az ut 2 ora

en alapbol 20:00 orakor szedem a tablettat, ha aznap en csak 23 orakor tudom bevenni az tudtommal nem gond, de en jobban ereznem magam ha letolnam

azt viszont nemtudom hogy kell, fokozatosan toljam eloszor 20:15 aztan 20:30 es igy tovabb?


2023. máj. 11. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne viccelj már, ennyire azért nem kell pontosan szedni! Nyugodtan vedd be a repülős nap előbb vagy később pár órával, egyébként meg úgy, ahogy szoktad, és semmi gond nem lesz!
2023. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen rugóznod aznap simán beveszed 23h-kor semmi gond nem lesz. Amúgy a repcsin kapsz enni-inni, berakod a kézipogyóba és beveszed a repülőn.
2023. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

o rendben koszonom :)

azt mondta nekem az orvos aki felirta, hogy 99%ban ved HA minden nap ugyan akkor veszem be


szoval en azota mindig pontosan vettem, azert aggodtam

2023. máj. 11. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

attol fugg melyiket szeded, ha kismama vagy es csak progeszteron alaput szedsz szoptatas mellett, akkor azt tenyleg abban az egy oraban kell bevenni, azt nem szabad igy kitolni

de egyebkeng barmelyik mast nyugodtan bevehetsz neha neha kesobb vagy elobb:) a lenyeg ha pl el is felejti valaki, hogy a 12orat ne lepje tul

de valoban ajanlatos ugyan abban az idoszakban szedni hisz a szervezet igy kapja meg minden nap a megfelelo dozist;)

2023. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi :)

nem vagyok kismama, csak uj a fogamzasgatlo szedeshez :D


a 12 orasat azt tudom, a betegtajekoztatoban is irtak azt hiszem

csak abban nem voltam biztos hogy ha tologatni szeretnem akkor az hogy megy

2023. máj. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!