Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm azzal jött elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azzal jött elő hogy fogamzásgátlót akar szedni mert fáj a hasa és későn jön meg neki. Ha szedi akkor előbbi nem fog annyira fájni utóbbi meg pontos lesz. Szexuális életünk van, nem sűrű de van, óvszerrel. Valakivel osztozom rajta?

Figyelt kérdés
Mert azt is mondta hogy az óvszer marad.

2023. máj. 29. 22:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

A tabletta azt a kicsi libidóját is tönkre fogja tenni! Én nem hagynám, főleg hogy nem megoldás arra ha nem jó a menzesz.


Ha erős, fájdalmas, vagy késik vagy nem pontosan jön meg, stressz vagy hormonális ok állhat mögötte.



A tabletta legyen végső eset, szerintem. :/

2023. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Valószínű.És az miért baj?
2023. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

2. Nem írta a kérdező hogy nyitott kapcsolatban lennének. Akkor viszont szakítani fog és tökre érthető lépés lenni.


Én is ezt tenném, ha a párom félre menne. :)

2023. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Tartós kapcsolatban természetes, hogy gondoskodni akar a fogamzásgátlásról.

Nektek fogalmatok sincsen arról, milyen brutális tud lenni az a pár nap havonta. Ti fel sem tudnátok kelni a padlóról a fájdalom miatt.

De ha egy nő szeretné ezt rendezni valamilyen módon, akkor nem az az első gondolat, hogy “de jó, nem fog neki akkora problémát okozni”, hanem az, hogy biztos megcsal.

Idióták…

2023. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

4. A fogamzásgátló tabletta NEM erre van. A fogamzásgátló tabletta csak elfedi a tüneteket, egy mesterséges menzeszt hoz létre.



Ilyen fájdalmakra nem is javasolják, maximum az SZTK orvosok, akik nem akarnak a problémával törődni..

2023. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
WTF??? Abból hogy fogamzásgátlót szed hogy kombináltad ki azt hogy félrelép??? Ha félre akar járni akkor azt megteheti tabi nélkül is simán gumival. Inkább dolgozz azon, hogy sűrűbben legyenek együttlétek :)
2023. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Persze 4-es.... Persze 🤭🤭🤭
2023. máj. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Igaza van a negyediknek.

Én a saját hányásomban fetrengtem,azt kívánva hogy valaki öljön meg. Mocskosul tud a has görcsölni azokon a napokon..ez az amit egy pasi sosem fog megérteni.

Igen,jó rá a fogamzásgátló,nekem teljesen megszüntette,viszont ez csak tüneti kezelés.Meg kell keresni az okát..amire nálam az orvos aztmondja mindig hogy ez teljesen normális..igen..hihi,persze..🫢

Viszont tönkreteszi a libidót és másoknál pszichés problémákat is okoz.

2023. máj. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

8. Miért nem növényi megoldásbsn gondolkodtál?


Nekem PCOS-em van, kb minden tünetet magamnak kezelek. A menzeszem így fele olyan erős, fele annyira fáj és 5 napig van meg, plusz 1-2 kisebb vérzés ami ugye a tisztulás. Ráadásul időben jön.


Nem csak a tabletta létezik, régen rossz ha minden vizsgálat nélkül csak úgy felírja az orvos, így mindent is tönkre tehet.. :(

2023. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Emlékszem 40-es, 50-es, 60-as években, amikor az orvos tudományos még fejletlen volt, százával hullottak a nők, havonta..... A pestis nem volt ilyen pusztító! De hát honnan is tudnánk mi ezt, férfiak!
2023. máj. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!