Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex fogamzásgátló termékcsaládról vélemény?

Figyelt kérdés
Tudnátok tapasztalatokat mondani a cimben megnevezett fogamzasgatlo termekcsaladrol?

2023. jún. 1. 11:50
 1/5 grrjklklefkew válasza:
100%
Sokan leszólják, én vagy 5-6 évig csak ezt használtam (csak azért tettem le mert terveztünk és be is jött elég hamar, úgyhogy nem azért nem csúszott be mert problémásak lennénk😄), egyszer sem volt 'baleset', a leírt használati utasítás betartása mellett persze.. (tablettánál, kúpnál a 10 perc tényleg 10 perc legyen, ne 5, úgy nyilván lesz meglepetés...)
2023. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Csak akkor használd, ha nem baj hogy terhes leszel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..



Összességében én csak akkor javaslom, ha van mellé plusz védekezés és csak kiegészítenéd. De csak erre hagyatkozni necces...

2023. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Lehet én leszek a rossz zsaru, de ha választanom kell közte és hormonális tabletta között, akkor Pharmatex.

Mi is lassan 1 éve használjuk, ésszel kell csinálni, ennyi. Na meg ez se olyan egyszerű, hogy bárhol bármikor uzsgyi, mert mi naptározással kötjük egybe. Mivel olyan pontos a ciklusom, mint az ati Mint az atom óra

2023. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt még nem akartam volna elküldeni bocsi :D de az a lényeg, hogyha helyesen tudjátok alkalmazni, akkor teljesen biztonságos lehet. Tudom hogy sokaknak nem jön be de megszakítással együtt lehet szerintem igazán biztonságos..

Én még mindig úgy vagyok, vele hogy inkább így csinálom, mint hogy megkockáztassam, hogy felboruljon a jól működő hormonháztartásom.

De ez rengeteg dologtól függ. attól is, hogy egy hosszú, stabil kapcsolatban vagy-e és mennyire vagytok felelősségteljesek. De ez most csak az én véleményem és tapasztalatom.

2023. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk abszolut bevált. 13 éve A kúpot használom. Soha nem volt vele gond, a férjem mindig belém èlvez.

Terhes akkor lettem amikor egyetlen egyszer nem használtam, 10 év után. Szóval Ha minden előírást betartotok nem lesz probléma, aki meg nem tartja be rendesen, azoknál meg divat lett a gyógyszert hibáztatni ahelyett, hogy vállalnàk a felelőtlenségüket, ezért van rossz híre.

2023. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!