Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ISMERI E VALAKI?!Azalia...

ISMERI E VALAKI?!Azalia fogamzasgatlot szedek 6 hónapja eddig 21 napra jött meg mellete is most kellet volna 6napja meg jönnie normalis hogy nem jött meg de viszont 2 tesztet csináltam negatív.

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 14:35
 1/2 anonim válasza:

Azália fogamzásgátló tabletták általában szabályosabb menstruációs ciklust eredményeznek, mivel a hormontartalom állandó, és nem változik a hónap folyamán. Azonban, előfordulhat, hogy az első néhány hónapban a szervezet hozzászokik a tablettákhoz, és ez befolyásolhatja a menstruációs ciklust.


Ha rendszeresen szeded az Azália tablettát, és 6 hónapja szabályosan 21 naponta jött meg a menstruációd, akkor valószínűleg nem kell aggódnod, ha most késik a menstruációd. Az Azália tabletták néhány nőnél csökkenthetik vagy akár el is maradhat a menstruáció, mivel a tabletták gátolják a petefészkek működését és csökkentik a hormonok termelését.


Annak ellenére, hogy a tesztek negatívak, ha továbbra is aggódsz vagy továbbra sem jön meg a menstruációd, akkor érdemes lehet felkeresni egy nőgyógyászt, hogy kizárja a terhességet vagy bármilyen más okot, amely befolyásolhatja a menstruációs ciklust.

2023. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyik barátnőm 5 éve szedi. Még kicsi volt a babája, amikor felírták neki, azóta nem váltott másra. Soha nem menstruál tőle azt mondja. Nekem is most írták fel, elég fura, hogy neki nem jön meg tőle, ettől egy kicsit tartok én is. Minden évben jár szűrésre amúgy, nincs gond sosem.
2023. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!