Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A rendszeres alkohol fogyasztá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendszeres alkohol fogyasztása, ( pl minden nap egy pohár bor este vagy hétvégén több alkohol rendszeresen) csökkenti a fogamzásgátló hatekonysagat? Ved ettől kevésbé?

Figyelt kérdés

Volt hogy ivás után vettem be este, mert barátokkal voltunk iszogatni.

Vagy hogy bevettem este és utána mentünk iszogatni.


Ez sokszor előfordul. De részeg nem szoktam lenni, csak néha a fejembe száll. De mindig bevettem.



2023. júl. 21. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csökkenti. Max az befolyásolná ha annyit innál hogy hánynál az alkoholtól. De akkor is csak a hányás miatt.
2023. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam a rendszeres alkohol fogyasztása igen. De lehet csak arra gondoltam ha valaki minden egyes nap iszik. Én azért nem. Van hogy egyik héten többet, ha elmegyunk valahova, vagy veszünk otthonra egy üveg bort.
2023. júl. 21. 12:04
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehátakkor ugyanúgy ved, ha a fejembe szall de nem hányok tőle?


Ha hanyas elfordul mondjuk és a bevételtol nem telt el annyi idő, akkor kell pótolni a kihanyt tablettat, igaz? És akkor nem lesz baj?

2023. júl. 21. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezt miért nem beszéled meg a nőgyógyászoddal? Nem szedek fogamzásgátlót, nem szeretem ha turkálnak a hormonháztartásomban.
2023. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert jó lenne most tudni a választ. Hétvégén nem tudok vele beszélni.
2023. júl. 21. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányás esetén az enyémet kellene pótolni. A gyógyszer leírásában tudsz erről biztosat olvasni.
2023. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen milyen gyakorisággal iszol, nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását. Hányás: el kell olvasni a használati utasítást, abban pontosan le van írva, hogy az adott gyógyszernél mi a teendő attól függően, mennyi idő telt el a gyógyszer bevétele és a hányás között. Ha gyakran iszol vedd be inkább reggelente és akkor még egy esetleges hányás esetén sem kavar be/nem felejted el bevenni.
2023. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!