Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Július 20-ÁN vettem be az utolsó fogamzásgátló gyógyszerek. Akkor is volt a menstruáciom utolsó napja. Július 22-én éjjel “baleset” történt a párommal és július 24-én vettem be eseményutáni tablettát. Sajnos aznap este kiszakadt az óvszer. Lehet még venni be tablettát? Van esélyem terhességre?

2023. júl. 25. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha szeded a fogamzásgátlót akkor minek vettél be rá esemény utánit?????


Nem valószínű hogy terhes vagy, de adtál egy lórugásnyit a hormonháztartásodnak. Tényleg szeretsz 19-re lapot húzni?

2023. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Fogamzásgátló mellett gumi és esemény utáni? Szerintem te ne szexelj, ha ennyire rettegsz a terhességtől!
2023. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló gyógyszert abbahagytam. Már nem szedem.
2023. júl. 26. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehetett az utolsó bevett gyógyszer napja egyben a menstruációd (megvonásos vérzésed) napja? Hiszen normálisan szeded a gyógyszert, majd jön a 7 napos szünet, ami alatt megjön a megvonásos vérzés. Júl. 22-én milyen "baleset" történt? 24-én, amikor bevetted az esemény utánit, újra szexeltetek, akkor óvszerrel? Miért hagytad abba a fogamzásgátló szedését? Ez az óvszerkiszakadás meg... azt még megértem, hogy ha valaki évekig használja, előfordulhat egyszer-egyszer baleset, de ilyen esetben mindig felmerül bennem a kérdés, hogy biztos jól használtátok?
2023. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!