Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után nektek is más volt az első menzeszetek?

Figyelt kérdés
7 évig szedtem, most abbahagytam. A menzeszem színe, állaga tök más. Nektek hogy volt? Jelenleg azon is gondolkodom, hogy lehet, hogy nem is menzesz, hanem vetélés....

2022. júl. 19. 10:59
 1/8 A kérdező kommentje:
29 napra jött meg, ellenben sűrű, darabos, olyan, mint egy sűrű krém, mályva színű. Hirtelen - fél óra alatt - nagy mennyiség jött ki. Tisztul a szervezetem?
2022. júl. 19. 11:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínütlen, hogy vetélés.
2022. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre számíts. Sajnos ezt okozhatja a fogamzásgátló. Lehet folyamatos vérzés, vérzéskimaradás, erősebb vérzés, állaga változhat, több tüneted lehet. Mivel eddig mesterséges módon volt szabályozva és nem volt menstruációd (a megvonásos vérzés nem az!). Kb 3-6 hónap és beáll minden. Addig pedig inkább mindig legyen nálad betét / tampon. Így nem érhet meglepetés.
2022. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több mint fél év után jött meg először.

Természetes hogy tök más, mert foggátló alatt nem is menstruálsz, a megvonásos vérzés más.

2022. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idő kell amíg visszaáll a szervezeted a természetes (szabályozatlan) ciklusra. A vetélés nem ilyen, az erőteljes vérzés ÉS többnyire erős hasi görcsök is kísérik nem "ütemezetten" érkezik.
2022. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat. Végülis akkor örüljek annak, hogy legalább 29 napra megjött, és nem maradt ki.
2022. júl. 19. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ismerek olyat akinek csak orvosi segítséggel jött meg egyáltalán (valamilyen gyógyszerrel)


De a gyógyszer utáni libidó a legjobb :D

2022. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az biztos😀
2022. júl. 19. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!