Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Lehetek terhes??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lehetek terhes??

Figyelt kérdés
Symicia fogamzasgatlot szedek. Nyaralni mentünk a múlt héten ezért nem hagytam ki egy hét szunetet hanem rögtön elkezdtem szedni az új levelet. Szombaton kezdtem az új levelet és ra következő hét pénteken barnás verzesem volt. 5 napig tartott és elég erős volt. Ez menstruacio lehetett? Illetve csütörtök este reggel 9 helyett este 7kor vettem be a gyógyszert talán ez is befolyásolhatta hogy ,,megjött”. Ma együtt voltunk a párommal és elelvezett bennem. Most nagyon aggódom hogyha esetleg azért jött meg mert leesett a hormon szintem akkor lehetseges a terhesség. Az is baj hogy én refluxos vagyok és azon a héten mikor ez a barnás vérzés megjött nagyon keveset ettem. Az is befolyásolhatta a gyógyszer hatékonyságát? Mert olvastam egy cikket hogy ilyenkor nem szivodik fel rendesen a hormon. Ez mennyire lehet igaz? Nagyon köszönöm előre is válaszokat! Aggódom. 20/N

2023. aug. 22. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Brendon van a közelben?
2023. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is.

A reflux nem sokat befolyásol

Másodszor, 2óra késés nem oszt, nem szoroz.


A fogamzásgátló egy adag hormon. Amit nem úgy szedünk, mint a cukorkát. Ha változtatsz a szedésén, bekavar.

Nem hagytál ki szünetet, mikor kellett volna, megbolygattad a hormonjaidat.

Az, hogy így is véreztél, normális.


Nem is értem, miért gyanakszol terhességre.

2023. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Irány a dm vegyél tetet.
2023. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen! Nem két óra volt a késes hanem 10ora. De a betegtajekoztatoban azt írja ha 12oran belül veszem be akkor minden rendben van. Akkor nem kell aggódom?
2023. aug. 23. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel a tájékoztatónak, nekünk majd fogsz? Nem kell aggódnod egyik dolog miatt sem, amit leírtál.
2023. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!