Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes? Paranoiás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes? Paranoiás vagyok

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, viszont a nőgyógyász azt mondta, hogy azért ajánlott gumit is használni, mert ez egy gyengébb hormon tartalmú készítmény. Nem nyújt 90%-os védelmet sem.

Viszont bátorok voltunk egyik éjszaka és a gumi kimaradt, a pocakomra élvezett, szóval úgy sperma nem is került be, max előváladék, de annak alacsony a rizikója.

Tesztet még nem érdemes csinálni, mert ez 2 napja volt, viszont ezen agyalok folyamatosan. Én nem bánnám, ha becsúszna, barátom aki egy kicsit fél attól, hogy rossz apa lesz, de szerintem ez idővel elmúlik.

Nagyon naivnak érzem magam a kérdés miatt, de szívesen meghallgatnám mások véleményét. Tudom, hogy senki nem lát a hasamba, hogy nem vagyok tesztek, viszont tapasztalatok vélemények érdekelnek.

20l


2023. szept. 6. 20:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a menzeszem miatt kezdtem gyógyszert szedni. Én gumi párti voltam mindig, de erre végül szükség lett, mert nem akart beállni,ráadásul brutális erős volt.
2023. szept. 6. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Fogamzásgátlót szedsz, gondolom rendeltetészerűen. A barátod nem élvezett beléd. Mégis mitől lennél így terhes?
2023. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fogamzásgátlót szedek"

"a pocakomra élvezett"

"Én nem bánnám, ha becsúszna"

"Így lehetek terhes?" Nope

"Paranoiás vagyok" Yep

2023. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esélyed szerintem olyan 0,1 % körüli.

De miféle fogamzásgátló az ami mellé gumi kell? Én mondjuk sose szedtem, de ha már szednék, akkor hasson is. Vagy ne fogamzasgatlónak hívják, hanem mondjuk hormonszabályozónak.

2023. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy ha 90%-os biztonságú akkor mi a franckarikáért szeded??? 90%-os biztonságnál a naptármódszer is jobb, ott sem lesz minden 10. dugásból terhesség.

Szóval lehagytál pár 9-est, inkább 99.9999% lesz az.

2023. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Légyszi 20 évesen ne vállalj gyereket könyörgöm!
2023. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2023. szept. 7. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ne vállalj mert még nagyon fiatal vagy.

Semmi nincs megteremtve .

VAgy ha tévedek akkor írd le hogy meg van e mindenetek, lakás , autó , egyebek.

Ha nincs ez meg akkor örök adósságra vagytok itélve és ez kikezdi a kapcsolatot is.

2023. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!