Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól előfordulhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól előfordulhat lábfájdalom?

Figyelt kérdés

Eddig sosem szedtem fogamzásgátlót, nem is akartam igazából, de endometriózis miatt ezt írta fel a doki, így elkezdtem szedni. Harmadik levél végénél tartok, és időnként előjön nálam lábfájdalom. Nem vészes, ilyen szurkoló, néha görcsös érzés, mindkét lábamban jelentkezik. Néha kicsit izomlázszerű érzésem is van. Pár hete érzem.

Nézték, elvileg nincs hajlamom trombózisra. Ennek ellenére lehet mégis annak a tünete? Vagy mitől lehet? Lehet köze egyáltalán a fogamzásgátlóhoz?


2023. szept. 7. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy volt kolléganőmnek trombózisa lett a fogamzásgátlótól, szóval lehet! Sürgősen menj orvoshoz.
2023. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mélyvénás trombózisnál feldagad a láb, vörös lesz, nyomásérzékeny, viszont a trombus tovább mehet nagyon hamar a tüdő felé is, ami pedig tüdőembóliát okoz, az pedig életveszélyes, mindenképp érdemes kivizsgáltatnod hogy mi miatt fáj a lábad. Ha mindkettő fáj, gyanús hogy nem trombózis.
2023. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!