Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye így nem eshettem teherbe?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye így nem eshettem teherbe? (lejjebb)

Figyelt kérdés
Az előző levél alatt 1hétig antibiotikumot szedtem.Akkor végig gumival is védekeztünk teljesen a levél végéig.Azóta megtartottam a 7nap szünetet és bevettem az első szemet és aznap már gumi nélkül szeretkeztem.Lehet hogy nem kellett volna?
2010. okt. 17. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk jó lenne tudni, hogy az előző levél alatt mikor szedtél antibigyót.
2010. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem nem. Ha rendszeresen szeded a fogamzásgátlót és az antibiotikumra se volt ezzel kapcsolatban ellen javallat írva, akkor nincs gond.

Egy nő a ciklusa közepén (kb. 14. nap) a legtermékenyebb. Ha jól értem Ti a 7. napod környékén voltatok együtt.

De ha nagyon kételkedsz benne, akkor az aktus után kb. két héttel csinálj egy tesztet . Ennél korábban még az orvos sem fog tudni mondani semmit. 10-14 napnál korábban nem lehet kimutatni még vérből sem.

2010. okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyel egy terhes tesztet....
2010. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az előző levél 2.hete alatt szedtem antibiotikumot.háziorvos aki felírta azt mondta elég plusz egy hétig mással is védekezni,gyógyszertáros meg azt hogy egész levél alatt.ugyhogy egész levél alatt használtunk gumit de szünet után már egyből nem.
2010. okt. 17. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Első vagyok.

Ha azt mondta a doki akkor tuti nincs baj!

2010. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a kérdésnek akkor lett volna értelme,ha akkor jössz ide feltenni,mielött csináljátok.Most már mindegy.Se érte,se ellene nem tudsz tenni.Megerősítést vársz? Attól megnyugszol,ha számodra idegen emberek azt mondják neten keresztül,mindeféle vizsgálat nélkül,hogy nem vagy terhes?Ha tévedünk,akkor mi van? Mi éljük tovább az életünket,te pedig pelenkázol és dünnyögsz magadban,hogy pedig Gyakorin azt mondták így nem lehetek terhes.

Most már nem tehetsz mást,mint vársz és két hét múlva tesztelsz.

2010. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2 hét múlva minek teszteljen?
2010. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"ha nagyon kételkedsz benne"

És az "aktus után kb. két héttel" a terhességi tesztek 90%-a kimutatja a tesztet.

Egyetlen eset van mikor minimum 3 esetleg 4 hetet kell várni a pozitív tesztre: a méhen kívüli terhesség. De annak egyéb (vérzés és/vagy fájdalom) előjelei lehetnek, még a tesztelés előtt.

2010. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!