Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdenétek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdenétek fogamzásgátlót szedni 33 évesen, ha eddig nem használtatok semilyen hormonális módszert?

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először orvosi vizsgálat kell, ő majd elmondja a kockázatokat.
2023. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno huszonéves korom eléjén szedtem 1-2 évet, aztán nem szedtem 31 éves koromig. Most újra szedem. Az orvos el fogja mondani a lehetőségeidet. Gyógyszer, spirál, injekció, stb. Te tudod igazából miért akarsz most szedni, ezt neked kell eldönteni.
2023. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha orvosi szempontból nem ellenjavallt. A minitabletták pl. a legtöbbször nem túl problémásak. Szerintem az egyik leginkább emberbarát módszer a tabletta, sokat javít a szexuális életen, én nem olyan durva beavatkozás (mivel bármikor abbahagyható), mint pl. a spirál felhelyezése.
jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!