Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha most novemberben elkezdenêk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most novemberben elkezdenêk fogamzásgátlót szedni, decemberre betudnám állítani, hogy ne 31én jöjjön neg, ha késik?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Be tudnád állítani?


Szerinted ez úgy működik mint egy mobilban az ébzestőóra? úgy állítod ahogy akarod?


Hány éves vagy könyörgöm?

2018. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy viccen kívül lehet valamennyire manipulálni a megvonásos vérzést (pl. azzal, ha az egyik hónapban kihagyod a szünetet), viszont a tabletta elkezdése után hónapoknak kell eltelnie ahhoz, hogy beálljon a mesterséges ciklusod. Ez azt jelenti, hogy teljesen kiszámíthatatlan (még az eddigi tapasztalataidból sem fogsz tudni kiindulni), hogy mikor fogsz vérezni decemberben és januárban, de lehet, hogy februárra már lesz valamiféle rendszer, akkor már tudod, mire számíts. Viszont az képtelenség, hogy decemberre bármit is alakíts rajta... Főleg, ha esetleg még az a gyakori mellékhatás is jelentkezik, hogy pecsételő, barnázós vérzésed van egész hónapban a tabletta miatt.
2018. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ohh, a fenebe.

Mert szilveszterkor a baratomnal alszok, es ha kesik, lehet akkor jonne meg, es en ugy nem nagyon szeretnrk. Se betett, se tamponnal

2018. nov. 14. 18:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Betettel*
2018. nov. 14. 18:43
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem kötelező ám szexelni, ha találkoztok. Van ilyen, ha ilyenkor nem szeretnéd, akkor nem kell. Nem dől össze a világ, nem ezen múlik a kapcsolat. Ugyanakkor ne is kezdj el csak emiatt fogamzásgátlót szedni!
2018. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Most ma 14 én kezded el? Azonnal? Vagy majd 30 án? Vagy csak úgy a ciklus közepén durr bele? Vagy mi a terv?

Szeded egy hónapot, legközelebb meg majd jövő novemberben?

2018. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek vele lefekudni, csak kenyelmesebb lenne nekem is, ha nem lenne meg


Es nem, kedves utolso. Ha elkezdenem szedni, akkor majd ha elmulik a mostani verzesem,es utanna szednem folyamatosan

2018. nov. 14. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan ugye,hogy a menstruációd első napján kell elkezdeni szedni a tablettát vagy legalábbis az 5.napig bezárólag.
2018. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha most elkezdenem szedni, akkor decemberre tuti nem tudom beallitani?
2018. nov. 15. 00:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajna egy hónap alatt nem áll be. Plusz nem kéne a hormonjaiddal szórakozni. Akkor mestruaciód nem is lesz, csak megvonásos vérzésed! De idő míg a szervezeted megszokja a tabit alapból. Ha meg nem szexeltem tök felesleges.
2018. nov. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!