Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha felvagyok fázva csökkenthet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felvagyok fázva csökkentheti a terhesség esélyeit?

Figyelt kérdés

Pár napja elég hidegek vannak és sajnos és sokszor leültem ebben a 2 napban a hideg padra. Sajnos sikerült is felfáznom.

Az éjszaka folyamán a párommal szex közben kiszakadt a gumi, pont a legvégén. Többnyire rám ment el, így vettük észre, hogy kiszakadt. Sajnos pont ovuláció napja volt nálam. Emiatt aggódom, hogy bármi történik.. Nem szeretnénk még gyereket, nem állunk készen rá. Hónapok óta együtt vagyunk, élünk nemi életet. Mindig óvszerrel védekezünk, illetve mielőtt elmegy, még óvszerrel is kihúzza. Tegnap is ez történt, mivel ahogy említettem éreztem, hogy rám ment minden (vagyis a nagyrésze. )

Viszont az ovuláció miatt nem vagyok nyugodt.

Kérdésem az lenne, hogy így, hogy felvagyok fázva ez csökkenti a terhesség esélyét?

Válaszokat előre is köszönöm.


2023. szept. 24. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán van összefuggés. Kivéve ha be is lázasodsz
2023. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!