Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párod szed gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Ha a párod szed gyógyszert nyugodtan elélvezel benne, vagy azért van benned egy kis para így is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Kezdjük ott, hogy ez az egyik oka annak, hogy nem támogatom annyira, hogy már 14 éves korban orba-szájba menjen a szex.


Nem találsz olyan módszert, amivel teljesen, 100%-osan kizárhatnád, hogy gyerek lesz a dologból. Védekezés mellett nagyon kicsi az esélye, hogy terhesség legyen a vége a dolognak, de azért van pár szerencsés, aki belefutott ilyenbe.


Ettől függetlenül azt is érdemes figyelembe venni, hogy vannak, akik már szeretnének gyereket, de mégis csak x-y hónap után jön össze. Szóval védekezés nélkül sem 100%, hogy valaki terhes lesz.


Dehogy a kérdésre is válaszoljak, röviden: Nincs para, mert, ha az a gyerek már ennyi akadályon átküzdi magát azért, hogy élhessen, akkor én azt mondom, hogy büszke apja lennék.

2010. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha ez megnyugtat,akkor szólok hogy bőven elmúltam már 14.
2010. okt. 18. 20:20
 3/22 anonim válasza:
0%
Mi az hogy para? A Xanax nem véd meg a terhességtől o.O
2010. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mau©: Nincs para, mert, ha az a gyerek már ennyi akadályon átküzdi magát azért, hogy élhessen, akkor én azt mondom, hogy büszke apja lennék. --> Ez szép gondolat volt:):)
2010. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Lehet hogy szép gondolat,de én azért még nem szeretnék apa lenni.

Csak egyszerűen élvezni a fogamzásgátló előnyeit,és nem a gumival bajlódni a parám miatt. :S

2010. okt. 18. 21:12
 6/22 anonim ***** válasza:

Igazad van, mérgezze csak magát.:)



Egyébként nincs para, mindentől azért nem lehet állandóan rettegni.

2010. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem félek, van abortusz és kicsi a valószínűsége, hogy teherbe esik gyógyszerek mellett a barátnőm.
2010. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Úgy tűnik, nem bízol meg a párodban tökéletesen. Vagy a gyógyszerben.

Ha kétely van, inkább húzz gumit.

HajDoktor

2010. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

16,53nak..

hát te aztán nagyon jó fej vagy.. "van abortusz".. belegondoltál abba, hogy egy abortuszt egy nő (pl barátnőd) hogyan élhet át??

plusz ott van a kockázat, hogy többet nem lehet gyereke..

2010. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

17:03-nak

A páromban tökéletesen megbízok.

Inkább a gyógyszerben nem. Hallottam jó pár esetet hogy tabletta mellett lett valaki terhes. Ezért parázok kicsit.

De már azért sokkal kevésbé van bennem ez a dolog egy

2010. okt. 20. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!