Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ahhoz hogy fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy fogamzásgátlót írjanak fel szükséges hüvelyi vizsgálat?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem

Pl szűz lányt sose vizsgálnak hüvelyen keresztül

A fogamzásgátlót bőrhibára és rendszertelen vérzésre is sajnos felírják


Normális esetben elküld hormon vizsgálatra vérvételre

Hogy megállapítása mi lenne a legjobb neked

Hasraütésre nem írnak fel semmit.


N29

2023. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1

De igen, vizsgálnak szükség esetén.


Kérdező:

Rákszűrést valószínűleg akar majd csináni, és igen, manuális vizsgálatot is. Ha magánba mész, esetleg jelezd, hogy nem szeretnéd. Ha erősködik, eljössz.

2023. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért, de az én háziorvosom aztmondja mindig hogy csak akkor írja fel a fog.gátlót,ha van 1 éven belüli negatív cyt.leletem. (természetesen miután a nődokival egyeztettem és a háziorvost könnyebb elérni,ha receptet akarok kérni)
2023. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2es hát nem nem tudom amíg én szűz voltam nem vizsgált meg orvos se műszerrel se ujjal se

Rák szűrést meg csak már némi életet élt nőnél csinálnak .

2023. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 vannak esetek amikor de bizony megvizsgál. Nekem életem első ultrahangja 12 évesen volt, egy ciszta miatt, szűz voltam. Az orvos bizony megvizsgált hüvelyi ultrahanggal és manuális vizsgálatot is csinált, és rákszűrést is. Nyílván ez egy másik eset, csak azért mondom hogy van ilyen is.

Kérdező, ha fogamzásgátlót akár feliratni, gondolom él rendszeres nemi életet. Ebben az esetben igen, megvizsgál. De ezzel mi a baj?

2023. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Nem mindenki akarja a vizsgálatot, ennyi.


(Azért 12 évesen elég durva lehetett...pláne, mert a cisztát a hasi uh is mutatja, manuális vizsgálat pedig nem is szükséges hozzá)

2023. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6os ha valaki rendszeresen él nemi életet, miért ne akarná kivizsgáltatni magát? Értem, hogy mondjuk fél tőle, de mennyivel jobb egy olyan betegség, ami mondjuk kihat az életére ne adj isten. Azt még már ezek után akkor fel sem hozom, hogy kisebb betegségek, fertőzések, amiket mondjuk lehet kezelni, azok átalakulnak csúnya nagy dolgokká. Mindenki a saját életéről dönt, de szerintem egy két perc kellemetlenség eléggé megéri.
2023. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7

Értelek, de sokan - köztük én is - nehezen viselik az ilyesmit. Hidd el, nagyon hosszú távon is meg lehet úszni az orvoslátogatást. Csak egy kis szerencse és odafigyelés kérdése.

2023. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5.-6.

Én 11 éves koromtól járok nőgyógyászhoz

A ciszta 16 éves koromban derült ki

Szűz voltam még akkor is .

És nem vizsgálták hüvelyen keresztűl

Szóval nekem ez sántit hogy egy 12 éves szűz kislányt megvizsgált hüvelyi uh-val meg manuálisan is

2023. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 ha sántît neked ha nem megtörtént. Ezen nincs mit túl magyaráznom azt hiszem. Veled nem történt meg, örülj neki, mással lehetséges.
2023. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!