Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Harmonette fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmonette fogamzásgátlót szedek egy hete.4 napja nagyon fáj a fejem. Lehet, hogy a gyógyszertöl? Járt így valaki? Hadjam abba vagy van esély rá, hogy elmúlik?

Figyelt kérdés
A leírásba írja,hogy gyakori a fejfájás,migrén de nem szeretném azonnal abbahagyni mert eggyenlöre más mellékhatást nem vettem észre.Szülés elött ezt szedtem de akkor semmi bajom nem volt tőlle.
2010. okt. 19. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tapasztalt, hirtelen fejfájás jelentkezik a tabletta szedésekor, azonnal vissza kell menni az orvoshoz és jelezni ezt neki, de ez a tájékoztatón is rajta szokott lenni. Én a Lindynette 20-al voltam így, hogy fájdogált a fejem, majd a 3. levél szünetében olyan (több napos) migrént kaptam, hogy azt hittem megpusztulok! visszamentem az orvoshoz, és visszaállított arra, amit régebben szedtem (Milligest nevű) azóta nem volt ilyen fejfájásom. Nem jó neked minden bizonnyal ez a Harmonet nevű, ne várd meg míg igazi migrént kapsz, mert felkelni nem fogsz tudni az ágyból!
2010. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A migrén elég veszélyes, mert akár egy közelgő stroke-ot is jelezhet. Menj vissza az orvosodhoz!
2010. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hónap közben ne hagyd abba, viszont AZONNAL menj vissza a dokihoz.
2010. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!