Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix nevű fogamzásgátlót szedek, de most 3-4 napig szedtem antibiotikumot hólyaghurutra, és a barátom elment bennem, van esély a terhességre? Mármint az antibiotikum miatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Az egyik ismerősöm így lett terhes. Amúgy meg nem értem miért nem lehet ilyenkor gumit is használni??
2009. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, van esély! Nem értem ezt a kérdést miért nem az "esemény" megtörténte előtt teszed fel, főleg h akkor is nagyon jól tudtad, h csökkentheti. Megéri, h egész hónapban stresszelj emiatt?
2009. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom eztmár sejtetted az aktus előtt is, h az antibiotikum csökkenti a foggátló hatását.

akkor miért engedted h belédmenjen? az éééééész.....

2009. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan antibiotikumot szedtél? Vannak egyébként olyan típusok, amelyek nem "szólnak bele" a fogamzásgátló hatásába. Olvasd azért el, hogy mit tartalmazott a gyógyszered, akkor többet tudok segíteni, egyébként azért annyira nem adják könnyen a terhességet, esély ugyan van rá, ha valóban olyan volt a gyógyszer, de nem valószínű.
2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen lehetsz. az egyik ismerősöm kétszer esett így teherbe. csak tudnám hogy miért UTÓLAG kérdezel, mikor már mindegy...
2009. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!