Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta bevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta bevételét követő 4. napon vérzés minek a jele lehet?

Figyelt kérdés

Sajnos lecsúszott az óvszer 4 nappal ezelőtt, így Escapelle szájban diszpergáló esemény utánit kellett bevennem. Körülbelül 6-7 órával az eset után tudtam bevenni.


Azóta szédülök és fáj a fejem, ma azonban vérezni kezdtem 4 nappal a tabletta bevételét követően.


A baleset pont azután volt,hogy elmúlt volna a menstruációs ciklusom, 27-én jött meg, és nekem az az 5. héten szokott megjönni, tehát ez nagyon korai lenne menstruációs vérzésnek.


Betegtájékoztatóban olyan van, hogy 1 héttel korábban jöhet meg, nekem ez több hét, így tartok tőle, minek a jele lehet ez?



Lehetséges, hogy nem hatott megfelelően a tabletta, vagy ez betudható a nagy hormontartalomnak? Kérném szíves segítségeteket, mire számíthatok, mi lehet az oka a vérzésnek?

Válaszokat előre is köszönöm!



nov. 7. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Adtál egy rendkívüli atombombát a hormonjaidnak.

Játszadoztok ezekkel a gyógyszerekkel, mintha csokis drazsé lenne.

Aztán, maikor már gyereket szeretnétek, csodálkoztok, hogy

nem akar sikerülni.

Nem beszélve a klf. , később fellépő hormonzavarokról, pajzsmirigy és egyéb problémákról.

nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hormonlöketet adtál a szervezeteknek, ez egy mellékhatás. Ha szerencséd van elmúlik.

#1-et le fogják pontozni, pedig valahol igaza van, én 6 évig (igen évig!) vérezgettem utána. Persze lehet nem pont ettől volt, de hogy hormonális volt az biztos.

És utána mindkét gyerekemhez kb 10 hónap kellett hogy összejöjjön.


Szóval lényeg az hogy ez egy mellékhatás. Ráadásul szerintem nem is ritka mellékhatás, bár már nem emlékszem rá miket írtak, én 9 éve vettem

nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
jan. 27. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!