Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció elött lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció elött lehet terhes?

Figyelt kérdés
Tudom millió hasonló kérdés van, viszont én most egy konkrét dologra lennék kiváncsi, amiről nem találtam semmit. Barátnőmmel kiszakadt a gumi, és nem vettük észre, nem mentem el, mert időben észrevettem, de elötte nap elmentem szóval nagyobb eséllyel lehetett az előváladékban sperma. Viszont az aktus után 2 nappal megjött neki, ennek már megtermékenyítéstől függetlenül meg kellett hogy jöjjön, vagy megvan az esély (tudom hogy nagyon kicsi), hogy terhes lehet?

nov. 7. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, van rá esély.
nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van, de ezesetben minimális.
nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi esély nincs rá.
nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 1 %
nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig menstruáció előtt lesz terhes mindenki. :)
nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi esélye nincs a terhessegnek! A menstruációs vér kimossa a hüvelybe és a mehbe jutott spermat is!
dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!