Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utánit lehet venni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utánit lehet venni előre is, a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
nov. 29. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet de hülyeség
nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülyeség, főleg, mert egy évben csak kétszer írják fel, ha jól tudom. Ha már előre tervezés, inkább a rendes tabletta lenne jó.
nov. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esemény előttre az esemény előtti van. Az esemény utáni nagyon durva cucc, ne tedd tönkre magad azzal, hogy kapkodod befele mint a tictacot
nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább védekezz normálisan, ne legyél hülye.
nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a fiú is írathat föl, vagy csak a lány?
nov. 29. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti inkább ne szexeljetek... Igen most rohadt bunkó vagyok nem kell mondani, de ha ennyire nem vagy tisztában a védekezéssel és a védekezés fajtáival akkor inkább ne , mert a végén becsúszik egy gyerek... Az esemény utáni tabletta teljesen tönkre teszi a hormonháztartásod , mert olyan mint egy lórúgás. Persze megeshet, hogy ahhoz kell folyamodni , de én nem alapoznék erre, hanem megtanulnék rendesen védekezni .
nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen, a gyakorlatban meg nem fogja felírni az orvos. Szakorvosi rendelvényre kapható csak, a nőgyógyász meg nem írja fel "előre".

#5 odamehetsz pasiként a nőgyógyászhoz de azt fogja mondani eltévesztetted az ajtót. Előadhatod, hogy a csajodnak kell, amire az lesz a válasza akkor jöjjön a csajod és megvizsgálja előtte, merthogy ő fogja beszedni nem te.

nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5

Orvos írhat fel ilyet, a fiúd nem. De ha a fiúd nem lehet terhes, akkor ő nem kaphat ilyet sem.

Nálad tényleg jobb, ha nem lesz gyerek, mert lehet örökölné az ostobaságod 😅😅

nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!