Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől ugye kizárt hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ugye kizárt hogy terhes legyek ugye? Vagy a biztonság kedvéért bevegyek egy esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, és előző este hirtelen felindulásból szeretkezni kezdtünk. Először ruhán keresztül, majd később meztelenül. A fiúnak viszont problémája volt odalent, és nem "működött" rendesen a pénisze. Ennek ellenére összedörzsöltük a nemi szerveinket, majd később óvszer használatával megpróbált belém hatolni. Szegény viszont nagyon kimerült lehetett, mert még így se volt rendes merevedése. Ezután magához nyúlt, levette a kotont, közben segìtettem neki, és éreztem hogy a hímvesszőjét befedi valamilyen váladék. Később még hozzámért az ujjával, ahova előzőleg a péniszéhez nyúlt. A kérdéseim: lehetett-e előváladéka, ha nem állt fel neki egy másodpercig sem? Ha igen, lehetett, akkor mennyi rá az esély hogy miközben megujjazott, a kezèn lévő előváladéktól terhes lettem? Reggel szóba hozta, és megkérdezte nem akarok-e bevenni 72órás tablettát, de persze elhessegettem a gondolatot és megmosolyogtam hogy mikre nem gondol. Azt mondtam neki, hogy az a nedvesség biztos az óvszer sikosítólya lehetett, ő viszont csóválta a fejét majd rám hagyta a dolgot. Most viszont utólag teljesen máshogy látom. A barátom most2 hétig távol van, mivel külföldre kellett mennie a munka miatt. Mit gondoltok, van-e rá bármilyen halvány esély h. terhes lettem? Előre is köszönöm.
2015. ápr. 3. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2015. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobban oda kellene figyelni a valadekokkal. Ne nyulkaljatok mar osszevissza.

Szerintem 0.0001% hogy teherbe essel emiatt. Szoval lehet ra esely, de minimalis. Ha szeretnel 100%ban megnyugodni, akkor vegyel tablettat, de nem lesz kellemes a hatasa : (

2015. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az előváladék ha beléd is ment, nincsenek benne életképes spermiumok, CSAK akkor, ha előtte mondjuk elélvezett, és azóta nem pisilt (tehát nem volt, ami kiölje/kimossa azt, ami bent maradhatott) ha szó nincs orgazmusról, nincs ok aggódni.

tessék már megtanulni emberek, hogy az előváladék nem fog megtermékenyíteni senkit sem :D

2015. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahh, ne vegyel emiatt tablettat, nem eri meg.
2015. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne vegyél be, ezután nem lehetsz terhes és az esemény utánit tényleg csak akkor használd ha kell, mert felborítja a hormonháztartásod és mellékhatásai is lehetnek
2015. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm hogy ilyen gyorsan, és ennyien írtatok. Mi előtt egymásnak estünk volna ő wc-n volt, tehát valószínűleg ki volt mosva a hugycsöve.
2015. ápr. 3. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!