Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni-escapellevel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményutáni-escapellevel kérnék segítséget!! Segitetek a tapasztalaitokbol?

Figyelt kérdés
Csütörtökön bevettem az eseményutáni tabelattát. Sokan azt mondják,hogy véreznem kellenne amikor hat de ezt sehol sem olvastam,és én sem véreztem. A menstruaciót kitolja nagyon ez a tabletta? Gondoltam,tesztelek jövőhéten,a biztonság kedveert is. Ti mit tapasztaltatok?
dec. 3. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót olvasd el. Semmi mást. Ez egy lórugásnyi hormont tartalmaz. Az is lehet hogy fél évig összevissza fogsz menstruálni.
dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én sem véreztem utána. Késett is a menstruációm, de megjött, viszont eltért a megszokottól. Tesztelni még szerintem korai lenne, ilyenkor még ha esetleg terhes is lennél sem biztos, hogy kimutatná a teszt. Azután tesztelj inkább, amikor megkéne jönnie.
dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek,megjött. December 9.-en kellett volna de inkább jöjjön meg minthogy ne
dec. 4. 04:20
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Megjött a mensim,de alig volt folyás és ha volt is akkor darabos barnás. Jelenleg is kevés van,és barnás. Valaki járt e már így?

dec. 10. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Rengetegen. A darabos dolog a leváló méhnyálkahártya. Tök normális jelenség.
dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Persze, az eseményutáni meg pláne okozhatja.
dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam,hogy ez a ciszta meg a terhesség jele és kicsit megijedtem..
dec. 11. 06:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha nem olvasnál össze mindenféle hülyeséget. A terhesség jele soha ne volt a menstruáció... Tanulmányozd egy kicsit alaposabban a női test működését. Illene tudnod.
dec. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze,igazad van előző,viszont attól tartok hogy ez nem teljesen mensi mert nagyon kevés volt,barna és darabos. Remélem minden oké,nem lenne jó most egy kisbaba.. Azért tesztelek egyet is.
dec. 11. 07:52
 10/11 anonim válasza:
100%
Ha aggódsz mindenképp csinálj tesztet. Az a biztos. Addig úgyis csak ezen rágódnál, még ha kis esély is van rá, hogy terhes legyél.
dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!