Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges a rendszertelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a rendszertelen menstruáció beállítása fogamzásgátló tablettával? Ajánlanátok nekem jó megbízható gyógyszert, ami erre a problémára is megoldást jelent (és lehetőleg nincs tőle az ember nagyon rosszul és nem is hízik drasztikusan)?

Figyelt kérdés

Nagyon rendszertelen a menzeszem,kb mindentől elmarad-stressz,fogyás,hízás,stb-A nőgyógyászról borzalmas tapasztalataim vannak,de ez már annyira zavaró,hogy rászántam magam,hogy feliratok tabit.Tarthatatlan ez az állapot,van hogy kimarad,van hogy késik.A párommal állandó stresszben élünk,pedig védekezünk(gumival)-mindketten fiatalok vagyunk,tanulunk,nem kéne baba,de abortusz sem.-Nagyon örülnék,ha tudnátok ajánlani valamit,mert az orvosok mindenre rámondják,hogy ez aztán nagyon jó lesz,és nagyon sokszor hallottam,hogy ez mégis rosszul sült el.Nem szeretnék nagyon szenvedni a semmiért.A páromnak nincs problémája a gumióvszerrel,szóval pusztán az én konfortérzetem-és mindkettőnk megnyugtatása-végett akarunk váltani.

Természetesen azt is tudom,hogy emögött komoly probléma húzódik,de a nőgyógyászokkal kapcsolatos rossz tapasztalatom éppen az,hogy tizenévesen Csak rávágták ezt,hogy használjak fogamzásgátlót.Azt meg nagyon fiatalon nem akartam. orvostól orvosig zavartak,és nem tudták megmondani mi a bajom.Viszont nagyon megalázó volt.Így ezzel a továbbiakban nem szeretnék foglalkozni,csak valamilyen szinten orvosolni a helyzetet.


2010. okt. 21. 02:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is hasonló panaszokkal szenvedtem, össze-vissza jött meg a menstruációm, volt hogy 1 hónapig meg volt és volt hogy 1 hónapig meg sem jött.. Ekkor elmentem nőgyógyászhoz és megállapította, hogy hormonzavaros vagyok és felírta a Volina nevű gyógyszert. Én nem akartam fogamzásgátlót szedni.. nagyjából 9 hónapig szedtem aztán abba hagytam a szedését. Ez már több mint egy éve volt és azóta is teljesen rendszeresen, napra pontosan jön meg a menstruációm.. Szóval kétlem, hogy ha abba hagynád ugyanúgy össze-vissza jönne meg neked
2013. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!