Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges ez az egész?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez az egész?

Figyelt kérdés
2 hete szedem a fogamzásgátlót,és az utóbbi időben mintha depressziósnak érezném magam. Sokat is sírtam mostanság. Nem tudom, hogy tényleg csak egy ilyen időszak, vagy a gyógyszer befolyásolja ezt. Ti mit tapasztaltatok? Volt veletek már ilyen? Kíváncsi vagyok:)

dec. 6. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen fajta hangulatváltozás lehetséges a fogamzásgátlótól.

Én amíg szedtem végig bőgtem kb mindenen. De nálam ez nem depresszív jellegű volt, hanem inkább azért, mert "meghatódtam", pl láttam egy kiskutyát, vagy elsétáltam egy suli mellett és eszembe jutott, hogy milyen volt kisgyereknek lenni.

dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem állt be addig nekem is ilyen volt az első három hónapban. Ha nincs más tünet az orvosom szerint akkor nem lesz semmi gond. Hirtelen sok a hormon amit szokni kell és amiatt. Én volt, hogy órán elsírtam magam, mert 3-ast kaptam és megbukok. 🤦🏻‍♀️

De képes voltam azért is, mert nincs hely a buszon stb. Majd szerencsére elmúlt. Nem is nekem volt nehéz, hanem a körülöttem élőknek.

Jelezd az orvosodnak, lehet kapsz másik gyógyszert.

dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
AKÁR a fogamzásgátlótól is lehet, de attól is hogy az elmúlt két hétben pocsék idő van, vagy éppen hajtanak valakit a munkahelyen, vagy éppen... - s még lehetne sorolni. Ha 3 hónap után is ugyanez a helyet akkor felmerülhet hogy a tabi a ludas.
dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!