Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lindynette fogamzásgátló

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen és ciki a sztori :)

Tegnap a palimnál aludtam, és nem voltunk szomjasak, mikor jött a szokásos jelzés hogy Bogyó

Amikor is, nagyon okosan elkezdtem kivenni a bogyót, de sajna kiesett a földre, és nem lelem, leltem sehol...

Uh bevettem random, egy másik napi bogyót... Így a 'bogyo szedési folyamat nem szakad meg, viszont nem lesz meg a 21.bogyo

A 20.naptol használjunk egyéb védekezési módszert?

Köszönöm szépen



dec. 9. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye fogamzásgátlási kérdés?

Vegyél egy másikat is, pótold ki, a többi legyen tartalék.

dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam

Csak hogy esetleg lehet e úgy hogy kihagyom, egy nappal kezdem el a szünetet , máshogy védekezünk az utolsó napon, héten

?

dec. 9. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy nehogy véletlenül szakembert, esetleg orvost kérdezz meg.

Erre nagyon vigyázz!

dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Király vagy, de december 9.én szombaton milyen szakembert kerdezzek meg??????
dec. 9. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Internetest.
dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a plusz levél a biztos megoldás. Nem véletlen hogy annyi szem van a gyógyszerben amennyi, nem több és nem kevesebb. Ha egyel kevesebbet veszel be, szerintem utána nem biztos hogy hatékony lesz.
dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eggyel kevesebbet veszel be, ugyanolyan hatékony lesz. 1 nappal korábban fogy el a levél és jön meg a megvonásos vérzés. És 1 nappal korábban ér véget a szünet. Ezt szándékosan is meg lehet csinàlni minden fajta tabival. Borzasztó egyszerű.
dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!