Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogosan nem szállok bele az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem szállok bele az óvszer ár felébe nőként?

Figyelt kérdés
Mi nők rengeteg mindenre költünk, szőrtelenítés, szépítkezés. Egy férfi bele se tud gondolni mennyi nyűggel jár mindez. Nehogy már még védekezésre is költsek.

dec. 11. 15:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondod, hogy van olyan férfi, aki közölte veled, hogy fizesd ki az óvszer árának felét?!
dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem. Az oldalon olvasom elképedve, hogy felesbe fizetik a védekezést.
dec. 11. 15:40
 3/42 anonim ***** válasza:
8%
#3 Nem csodálom. Én is elképedtem.
dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
7%
#3: Szép mese, mint a kérdés többi része is.🤣
dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

#4 Itt a férfi be sem akart szállni a védekezésbe.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Grizesteszta ***** válasza:
28%

#2: És ha nem óvszer lenne, hanem gyógyszer, akkor is elkérnéd a krapektól a 3 havi tabi árát? És mi lenne a spirállal, ha felteszik és az x év kihordási idő alatt Te partnert váltasz? Időarányosan fizetné a 2-több krapek?


Elképesztő, milyen szarrágók egyesek... Hogy ez a kérdés egyáltalán felmerülhessen...

dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
Amíg fogamzásgátlót szedtem, addig meg én kértem, hogy szálljon bele az árába a fickó. Amikor nem tablettát szedtem, akkor meg nálam is mindig volt gumi, nem is kérdés. A védekezés közös felelősség, de amúgy a saját józan, paraszti eszemmel is felfogom, hogy én jobban megszívom minden téren, ha esetleg elmarad, így tökre nem érdekelt sosem, hogy ki fizeti :D Na meg amúgy is eltörpül a szépítkezés árai mellett, csak abból kiindulva, hogy alkalmanként mennyit hagyok a fodrásznál, szinte semmibe nem kerül egy doboz óvszer, nehogy már valaki ezen izmozzon.
dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
31%
Sosem feleztük a gumi árát, ez elég nevetséges. Egyszer ő vette, egyszer én, éppen akinek eszébe jutott. Ma már fogamzásgátlót szedek, jó pár éve. Mindig én fizetem, kivétel nélkül, mivel az én nevemen van a recept, én váltom ki. Eszembe nem jutna elkérni a felét. Tartós kapcsoltatban vagyok, együtt élünk, nem kattogok minden forinton.
dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezért sem akarom elhinni, hogy valaki ennyire fillér b*szó legyen, hogy 3600 Ft-ot egyszer az életben ne tudna kifizetni, nemhogy a felét. Ha párkapcsolatról van szó, az megint más, de oda az se kifogás, amiket leírt.
dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Grizesteszta ***** válasza:
100%

#7-tel maximálisan egyetértek, de lenne egy kérdésem is.


Elmegyünk a fickóval sétálni, hideg van, pisilni kell.... presszó vagy nyilvános mosdó 300 Ft-ért. Kifizeti vajon a felét vagy nekem kellett pisilni, így jártam...?


Milyen viszonyban van egymással az a két ember, akik között a védekezés költsége ilyen kardinális kérdés? És ha nincsenek annyira normális viszonyban egymással, hogy ezt meg tudják beszélni, akkor hogyan tudnak egymással lefeküdni?

dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!