Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fizeti a hüvelygyűrűt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fizeti a hüvelygyűrűt, vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Bevállaltam anyagilag az első 3 havi adag árát azzal a feltétellel, hogy a következőt ő fizeti. Szóltam neki 4 hónappal ezelőtt, hogy tegyen rá félre, erre pár nap múlva fel kéne tennem, és nem tudom, mert nincs rá pénze. Ő gumit húzni nem hajlandó, anyagilag nem tudom most kifizetni én sem helyette a gyűrűt. Megszakításosan (ahogy régen csináltuk) nem vagyok hajlandó újra mert benőtt a fejem lágya. Félek hogy vége lesz így a kapcsolatunknak, mert fontos a szex.

21/L 28/F



2023. okt. 28. 21:56
1 2 3 4
 1/33 Leclerc ***** válasza:
98%
Neki ez a kapcsolat nem fontos. Sajnos csak te vagy szerelmes. Ha igazán szeretne, ennyire telne neki. De nem szeret, szerintem szakítsatok.
2023. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha nem hajlandó sem gumit húzni, sem bármilyen más alternatíváért tenni, akkor nem muszáj szexelnie.

Lehet, hogy neked benőtt a fejed lágya, de úgy tűnik neki nem.

2023. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Ha 3 hónap alatt nem tudott ennyi pénzt összespórolni, azért hogy utána nyugodtan szexelhessen veled, akkor nagyon érdekelheti a kapcsolatotok. Te teljesen korrektül jártál el, én megmondanám neki hogy addig nincs szex, vagy csak gumival amíg nem tudja kifizetni a következő gyűrű árát.

A megszakításra meg ne hagyd magad rábeszélni, mert ha becsúszna egy baba, valószinűleg annak a költsége is csak rád hárulna..

2023. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Találsz ennél jobbat is.
2023. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

Most hirtelen utána néztem, és 5500 Ft-ért láttam. Ennyit nem képes kifizetni? Ha elvisz egyszer moziba, akkor is elkölt ennyi pénzt. Ha étterembe visz, akkor ennek a többszörösét. Ha együtt laktok és lemegy bevásárolni, ennyi pénzért a kosarat se tudja megtölteni.

Szánalom az a fickó...


Egyébként az óvszer se lenne ingyen.

2023. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
És mit akarsz egy olyan pasitól, aki hónap alatt nem ezret összeszedni? :D
2023. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem nekem van ilyen barátnőm? 🥲
2023. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Neked fontos a szex, neki nem, meg a kapcsolatotok sem. Inkább emiatt kellene véget vetni neki, nem a szexhiány miatt. Gondolkodj el, milyen jövőtök lehet... más 28 évesen a családjára keres, nem egy vacak hüvelygyűrűre, neki ez hol menne? Semmi felelősségtudat nincs benne.
2023. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%
#9! Neki is fontos a szex, csak arra játszik, hogy a csaj majd megint bevállalja megszakítással. Ha terhes lesz, az meg az ő baja.
2023. okt. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül egy ilyen gyűrű, h egy 28 éves férfinak nincs rá pénze?
2023. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!