Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal egyre komolyabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal egyre komolyabb a kapcsolatunk de van ami eltántorít engem attól hogy ne védekkezzünk gumival , mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én eleve sosem szeretnék gyereket és rettegek a teherbe eséstől épp ezért gyógyszerrel plusz gumival csináljuk de mèg így is mindig rettegek nehogy egy csepp valahogy mèg is belém kerüljön . Vagy nehogy terhes legyek . Első kérdésem az lenne hogy így tuti nem leszek e terhes ha kiszakadna az óvszer de tablettát szedek. Nem volt még nagyon kapcsolatom a srác 20 én 19 vagyok. Viszont van egy másik dilemmám is . Ő nem ismerte a szüleit és nem tudom milyen származású de kicsit barnább a bőre . Arra gondoltam hogy esetleg ha valamelyik szülőjének volt valami nemi betegsége és születésekor már benne is benne volt az azóta már okozott volna tüneteket ? Sajnos az AIDS mèg ma is létező betegség és ettol is felek ezért is nem mernék gumi nélkül . Pedig nem akarok rá gorcsolni erre de annyi minden van amitől tartok ….
dec. 12. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy vagy troll vagy, vagy mentálisan beteg.
dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Először is ha már csak a tabletta a védekezés, az is bőven elég. E mellé még használtok gumit is. Bár nem értem akkor minek a gyógyszer? Attól hogy duplán védekezel nem lesz kevesebb az esély a teherbe esésre,de annyira elenyésző a tabletta mellett is, hogy ha a nemi betegségektől nem félsz, más nem szükséges.

A másik kérdés, te belegondoltál abba, hogy oké, hogy nem ismeri a szüleit, de attól ha bármi ilyen betegsége lenne, már annak lettek volna tünetei az elmúlt 20 évében, már régen felfedezték volna. Gondolom volt már orvosnál életében.

Ha ennyi mindenen aggódsz, és mindent ennyire túlgondolsz, akkor minek szexelsz vele vagy bárkivel? Akkor nem kell ilyenen gondolkozni.

dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dik az hipochonder a javából
dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi szorongással és paranoiával inkább ne szexelj.
dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A sosem szeretnek gyereket dilemmara a sterizilaat tudom ajanlani a reszedrol, a nemi betegsegek feltarasara meg vannak tesztek
dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Te nem vagy komplett...

Az ilyen nőket a legjobb messze elkerülni, mert komoly mentális problémáid vannak.

dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zol56 ***** válasza:

Tabletta mellett nem eshetsz teherbe. (99.9) A nemi betegségre lehet esély, de nem a bőrszíne vagy a veleszületett nemi betegsége végett. Ha normális megkéred, hogy menjetek el egy aids szűrésre.

Ha beleegyezik menjetek el mindketten. Így korrekt. Ettől megnyugszol. Ha kérdésed van még nyugodtan tedd fel.

dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valoban szedsz fogamzasgatlot ( nem valami esemeny utanit kapkodsz), viszont paranoid vagy, akkor gumival is rettegned kene. Igazabol mindenhogy.
dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el STD tesztre. Ami HIV-re is szűr az pont kicsit drágább, 30 ezer forint körüli. A többi gyakori nemi betegségre otthon is végezhető tesztek már vannak 15-20 ezer Ft körül.
dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te annyira görcsös vagy, hogy neked még nem kellene szexelned. Előbb olvass utána a dolgoknak, aztán barátkozz az intimitással és majd csak utána szex.

Fölösleges két védekezési módszer, vagy tabletta, vagy gumi, mindkettő elég hatékony önmagában is.

Ha SZTB-től félsz, arra van szűrés, elmentek, megnyugodtok. Az AIDS meg olyan, hogy ha születéskor szedte volna össze, akkor már nem élne, mert kezelés nélkül 10-15 év alatt elviszi az embert.

dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!