Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek majdnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek majdnem 2 éve. Körülbelül 1 hete nagyon beteg vagyok lázam van illetve hasmenésem. A menstruációm barnázáson kívűl jelet sem ad magáról pedig iszonyatos módon sok szokott lenni az első napokban.(?)

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt eddig minden tökéletesen ment. A gyógyszert mindig időben beveszem és sosem hagyom ki. Rezia tablettát szedek ami nekem nagyon bevállt. Ha meggyógyulok természetesen az első utam a nőgyógyászhoz vezet de addig is akinek esetleg volt hasonló tudna valamit mondani hogy ez miért lehet? Teljesen elmúltak még a jelei is a mensimnek nyílván a hasam nagyon fáj de az sajnos a betegséggel kapcsolatos.. Teljesen tanácstalan vagyok, nem talàltam semmi féle cikket ezzel kapcsolatban hogy még is mi oka lehetne. Mint említettem barnázást tapasztaltam (mindig így kezdődik) majd teljesen eltűnt…

Előre is köszi a válaszokat, ameddig beteg vagyok nyugtassatok meg kicsit nem kellene mégtöbb baj a fejemre…! Ui: a barátom ápolt semmiféle más lány nincs és nem is volt az életében középiskola óta együtt vagyunk mint első szerelem szóval olyan jellegű betegségre nem gyanakodnék, nyílván ettől függetlenül bármi előfordulhat de ezt gondoltam leírom nektek h megtudjátok kicsit a történetet és jobban tudjatok segíteni.


Szép napot nektek. :)


dec. 13. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáteszek hogy ez a második nap eredmény (mensi) nélkül.
dec. 13. 23:51
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Gratulalok a babahoz! 🐥🍼
dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!😀
dec. 14. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha eddig szedted rendesen tényleg és nem maradt ki egy szem sem, akkor nemigen lehetsz terhes. Az lehet, hogy mivel általánosságban szarul vagy ez most a megvonásos vérzésnek is betett. Szedd a gyógyszert mindenképp tovább a 7 napos szünet után, ahogy kell, tesztelhetsz ha aggódsz, majd várd meg a következő 7 napos szünetet, és ha akkor sem jön meg, akkor orvos.
dec. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se aggódj. Ha szeded rendszeresen, nem hiszem hogy gond lenne, max tênyleg a betegség az oka. Viszont hasmenésed volt, ha bevetted és rá 3-4 órán belül volt hasmenés, akkor az viszont elméletileg gyengítheti a gyógyszer felszívódását. Ha jól leszel menj el orvoshoz, az a biztos, de én nem aggódnék nagyon.
dec. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!