Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert lett beteg fogamzasgatla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lett beteg fogamzasgatlas utan a baratnom?

Figyelt kérdés
A baratnom par napja szed fogamzasgatlot, ovszer nelkul voltunk egyutt, es en persze beleengedtem. Utana neki csipte majd estere ismet verezni kezdett. Ez szerintetek termesztes? Mi lehet az ok? Volt meg igy valaki?

2013. jún. 25. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azért érdemes kikérni a nőgyógyásza véleményét.
2013. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat volt elotte nogyogyasznal, es minden rendben volt. O irta fel a fogamzasgatlot...Koszi a valaszod
2013. jún. 25. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék nőgyógyászhoz, nekem semmi problémám nem volt. A vérzés mondjuk lehet attól, hogy még nem szokott hozzá a tablettához a szervezete, ez az első időkben normális. De biztos, ami biztos, én inkább amiatt aggódnék, hogy csípte neki...
2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:
Nyilván előtte még nem tudott a problémáról, szóval menjen el megint és mondja el, hogy most mi van...
2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat :)
2013. jún. 25. 11:22
 6/8 anonim válasza:
Azt remélem tudod,hogy a fogamzásgátló pár nap után még nem véd.
2013. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció első napján vette be a elsőt akkor véd! Ezt orvos mondta,és a betegtájékoztatóban is benne van!
2013. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is elő szokott fordulni. Napközben semmi vérzés, majd szex után a spermával kiürül az a minimális mennyiségű vér, ami még nem folyt ki.
2013. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!