Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 évesnek felìrnak esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesnek felìrnak esemény utáni tablettát szülő nélkül?

Figyelt kérdés
jan. 2. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
nem
jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha orvossal vagy gyógyszerésszel dugtál akkor megoldható

Amúgy esélytelen

jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ok, köszi.


Köszönöm az aggódó privát üzeneteket, kiváncsiságból kérdeztem egy ismerős miatt , 45 éves vagyok.

jan. 2. 13:38
 4/10 A kérdező kommentje:

Óvszerszakadás miatt egyébként.


Utolsó, a pedofìliát tartsd meg magadnak ha lehet..

jan. 2. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Van aki ilyen kis fiatalon dugik 😮😮😮
jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Csak hogy adjak egy normális választ a debilek után: Igen, felírják. Nekem 16 évesen írták fel, szintén elszakadt a gumi. Teljesen egyedül mentem el gyereknőgyógyászatra, nagyon kedves volt mindenki. Elmeséltem mi volt, felírta a doktornő, és figyelmeztetett a lehetséges mellékhatásokról. Később oda jártam el vizsgálatra is.
jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen felírják! Na nem a háziorvos, hanem kizárólag szakorvosi rendelvényre (értsd. nőgyógyász).

Nem az a szabályozás célja, hogy leányanyák tömegei legyenek. Egy művi terhességmegszakítás még mindig ezerszer rosszabb mint az esemény utáni készítmény.

14 éves kor alatt szükséges szülői hozzájárulás - de ott már egyéb kérdéseket is feltesznek ugyebár.

jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy felírják, egyrészt azért, amit az előző kettő válaszoló írt, másrészt azért, mert a nem kívánt terhességnél kevés rossz dolog van egy nő életében.
jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen volt már, de az akkor 15 éves barátnőmnek még a fogamásgátlót is akadékoskodás nélkül felírta a nőgyógyász, nem kellett hozzá a szülő.
jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2003-ban voltam 15 éves, de felírták....
febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!