Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért állítják azt a mostani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják azt a mostani kismamák, hogy a megszakítás nem védekezés??

Figyelt kérdés

Ti hogyan estetek teherbe?

Van olyan módszer, az óvszer mellett, mellyel ellehet kerülni a teherbeesést?



jan. 27. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Maradjunk annyiban, hogy a megszakítás nem a leghatékonyabb védekezés. Kívánom, hogy a 16 éves lányod az első barátjával megszakításosan védekezzen! Elég hamar nagyszülő leszel.
jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a kismamák állítják ezt hanem minden épeszű ember...

Van olyan módszer:

Nem szexelsz

spirál

Fogamzásgátló tabletta

Injekció

Hüvelygyűrű stb. Olvass utána.

jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi termékeny időszakban megszakításosan voltunk együtt, és teherbe estem. Mi már kèszen àllunk a babàra, csak későbbre van tervezve - ezért nem félünk kockáztatni, hogy esetleg hamarabb jöjjön. Sajnos nem maradt meg. Viszont azóta tudom, hogy ez igenis lehetsèges. Mondjuk, 4 nap alatt kb. hétszer voltunk együtt, szóval az esély fokozott volt. :D
jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
3 vagyok: egyébként a szimptotermális módszer megengedi, hogy a hőmérővel és nyákfigyeléssel igazolt ovuláció után 3 nappal védekezés nélkül is együtt legyetek. De ha még egyàltalán nem akartok gyermeket, akkor ovuláció előtt kell kiegészítő védekezés, pl. gumi.
jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tapasztalatból állítják ezt. Ha a védekezésnek egy biztonságos módszere lenne, most nem lennének kismamák.

A többi sem 100%-os biztonságos. Tőlem pl. lett már nő terhes tabletta melett is.

jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Végülis védekezésnek lehet hívni, mert a legtöbben azért húzzák ki, hogy ne legyen baba (én pl azért, mert jobban szeretek testre élvezni, de ez más téma). De egyrészt azért nem hívják így, hogy főleg a fiatalokat elijesszék a felelőtlenül dugástól, másrészt pedig ha védekezésnek vesszük, akkor az összes védekezési forma közül a legkockázatosabb. Mondom ezt úgy, hogy sok exemmel kockáztattam így, és a jelenlegi barátnőmmel is jelenleg ez van, mert lekellett álljon a gyógyszerrel bizonyos okok miatt, a gumi pedig teljesen kizárt nála is, nálam is. De ha becsúszna a baba mégis, még örülnénk is (későbbre tervezzük).
jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 27. 12:01
 8/10 anonim válasza:
28%

Én párommal a megszakításos módszert használjuk. 9hónap alatt több mint 100x lefeküdtünk, és nem lett semmi baj.

Amikor érzem, hogy itt az idő kihúzom, megtörlöm alaposan, és újra berakom. Bár igaz, csak 1x sikerül rosszul, és gatya van. Előváladéktól is van némi esély, csak szurkolni lehet, hogy ne legyen baj. Aki mer, az nyer.

jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk sok sok évig működött, aztán egyszer nem.

A negyedik gyerekünk fogant így.

jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Több, mint 20 év alatt nem volt gond a megszakításból, de ez csak az én tapasztalatom, másba nem látok bele.

(Csak gyanítom, hogy az esetek többségében az a megszakítás nem, vagy nem megfelelő időben történt.)

febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!