Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy kérés egy férfitől hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés egy férfitől hogy együttlétkor húzzon óvszert annak ellenére, hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
21/l

jan. 27. 20:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
A hpv-től sem véd a gumi pl.
jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 9es. Nem egészen erre gondoltam, de jóideje nem.is néztem utána a nagyobbaknak. Szerencsére nem kell használnom.
jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező ezt akarja, ezt fogja kérni. Mindegy, hogy az itt kommentelő férfiak mit írnak. Igazából csam annak a férfinak számít a véleménye, aki miatt megszületett a kérdés. Mivel a kérdező nem írta le az okokat, nem tudhatjuk miért szeretné. De az biztos, hogy minden joga megvan hozzá, és a férfinak is, hogy nemet mondjon.


Más kérdés, ha nincs egyetértés, nincs szex. Viszont annak sem volna értelme, hogy a szex miatt bárki kellemetlenül érezze magát.

jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
35%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha kezdő kapcsolat, akkor nem gáz. Sőt valószínűleg magamtól is húznék. De hosszabb kapcsolat esetén már nem húznék, ha szed fogamzásgátlót. Ha nem szed és nem akarunk gyereket, akkor alap.
jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az az igazság, hogy most nincs kapcsolatom és egyelőre nincs is jelölt. Csupán szerettem volna tudni, mi az emberek véleménye erről. Én azért ragaszkodnék még a tabletta mellett az óvszerhez is, mert elsősorban eléggé tartok a teherbeeséstől, másodszor pedig nemi betegséget sem szeretnék elkapni. Viszont belegondolva ha az illető vizsgálattal igazolná, hogy nem terjeszt semmiféle nemibetegséget, továbbra is arra kérném, hogy ő is védekezzen, a még nagyobb biztonság érdekében.
jan. 27. 21:22
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem
jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
#5 Szerintem ez már beteges. Nekem redflag lenne, de biztos van aki megtenné.
jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
53%
#15 Na itt van az mikor a férfi elgondolkozok, hogy akar e veled tovább lenni. Ennyire parázni a terhességtől már nem normális.
jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%

#18


Mivel te férfiként válaszolsz, nem is értheted, milyen nagy probléma egy nőnek a nem kívánt terhesség. Főleg a mai világban. Szóval, amíg nem növesztesz méhet, addig úgy sejtem, nem is fogod megérteni. Szerencsére a férfiak egy része nem úgy gondolkozik, ahogy te, és sokkal megértőbbek ezzel kapcsolatban.


Hangsulyozom, amíg te nem eshetsz teherbe, fogalmad sincs róla, mit él át egy nő!

jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
38%

#19 Tudom mivel jár egy terhesség nem vagyok hülye.

De ez akkor is beteges túlaggódás, ami nem normális. Akárhogy is erőlködsz.

jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!