Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy kérés egy férfitől hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés egy férfitől hogy együttlétkor húzzon óvszert annak ellenére, hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
21/l

jan. 27. 20:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem nagy kérés. Ha ő annak érzi, nem kell lefeküdni vele.
jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos igeny, nem kene elkapnod semmit.
jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

Hát pl egy egyéves kapcsolatban indokolatlan lenne. De pl ha most kezdtétek a dolgot akkor alap.

Nem írtad melyik a helyzet.

jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
3-as, miért lenne indokolatlan? Szerintem minden embernek joga van eldönteni, hogy szeretné. Mindegy,mennyi ideje vannak együtt.
jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Világosítsd fel, hogy az óvszer nem csak a terhesség ellen véd...
jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
persze jogos
jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
9%
Én nem szeretem, nincs megfelelő méretű.
jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
6%

#4 Azért mert a fogamzásgátló alapból nagyobb védelmet biztosít teherbeesés ellen. A gumi kapcsolat esetén ebben az esetben a lehetséges nemi betegségek esetén indokolt lehet. De egy egy éves monogán kapcsolatban nem látom indokoltnak. Van lappangási idő, de egy év alatt tudnátok ha van valakinek valami baja.


Persze lehet extrém módon parázni a terhességtől és 8 féleképpen védekezni, de akkor ne szexelj..

jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
7. vannak már egész jó extra kicsi méretek
jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kérés, de én magam részéről csak az STD tesztben bíznék. Kivéve persze ha szűz a nő, és nem volt még semmi szexuális élménye mással (személyesen).


Nem győzöm eleget hangoztatni, hogy az óvszer se véd meg teljes bizonyossággal. Egyik-másik betegség óvszer mellett is kimutatható eséllyel terjed (Főleg, de nem kizárólag szopás-nyalás útján. Ilyen tekintetben sajnos mi férfiak vagyunk nagyobb veszélyben)


Ja, és ez nincs senkinek a homlokára írva. Nőgyógyászati kontroll vizsgálaton és rákszűrés alkalmával sem derül ki! Ezt jobb, ha mindenki elhiszi.

jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!