Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy kérés egy férfitől hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés egy férfitől hogy együttlétkor húzzon óvszert annak ellenére, hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
21/l

jan. 27. 20:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
10%

Kisgyerekek én sohasem használtam gumit! Sosem kaptam el semmit mert megválogattam kinek rakok be egyáltalán akármit is. Sosem kellett senkinek abortuszra menni.

36/f

jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

17-es vagyok #15 akart lenni.


#19 Hány nő esik teherbe a világban fogamzásgátló mellett? Persze úgy, hogy rendesen szedi. Nem egészséges az ilyen szintű parázás.


És bizony a pasik többsége nem fog óvszert húzni éveken keresztül.

Sokan még úgy is képtelenek, ha a nő nem szed semmit.

Ha ennyire nem akar gyereket akkor van erre beavatkozás.

jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
20%
A fogamzás gátlókról csak annyit hogy mára már tele van velük az ivóvíz készlet. Így mindenki issza S közben meg csodálkoznak hogy rengeteg a " meddő" nő. Mivel a vizeletben benne van az még vissza kerűl a körforgásba. Saját magát sterilizálja az emberiség ezekkel a mérgekkel!
jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#22

És szerinted ezt a beavatkozást hogy lehet elérni Magyarországon? Minimum 3 gyerek után.

jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom egy ilyen oldalon miért kell lepontozni olyat, aki leírja a véleményét, hogy neki ez nem fér bele. Mi ezzel a baj? Akkor nem egymást keresik és kész. De nehogy már egy pasinak elkeljen fogadni, hogy guniban szexelhet csak.
jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
14%
#25 Azért ha bármi leírsz ami a nőkről szól és nem ajnározás, akkor te egy szar ember vagy, vagy incel.
jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
28%
Siralmas ez az oldal ilyen téren. Nem azért kell lepontozni valakit, mert normálisan leírja a véleményét. De nem várok többet a női nemtől. Agyilag nem vagytok erősek az biztos.
jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg kell beszélni szépen ,nyugodtan előre érvekkel, meg minden. Nem pedig behatolás előtt szólsz, hogy húzz már gumit.

Nekem férfiként pl nagyon nehezemre esne, mert évek óta nem húztam már gumit, exeimmel is általában gumi nélkül ment, jelenlegi párom pedig nem tűri, elmondása szerint allergiás rá, viszket neki a gumitól, stb. Nekem pedig ha húztam, mindig gond volt vele, hogy lankad le tőle, vagy ha behatolok, nem érzek kb semmit, elélvezni nagyon rossz benne, stb. De ha úgy lenne, akkor nyitott lennék arra, hogy megbeszéljük normálisan.

jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 eve szedek gyógyszert. Mi kb fél-1 evig használtunk mellé óvszert. Igaz mi 3 eve vagyunk egyutt,de az elejen nem biztam annyira a gyogyszerben annyi rémtörténetet hallotam hogy mellete estek teherbe.Aztan mentem a nődokihoz az eves szűrésre es mondta hogy semmi nincs a petefészkeben megerendő petesejtek sincsenek ugyhogy azota nem hasznalunk igaz most se megy el bennem
jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ezt le kellene ülni normálisan megbeszélni. Mivel alapvetően a fogamzásgátló tabletta az egyik legbiztonságosabb a teherbe esés ellen ezért én furcsállnám kicsit ha ennyire félne a barátnőm, de elfogadnám. Lehetne kompromisszumot kötni, hogy óvszer nélkül de nem élvezek bele amikor a termékeny napok vannak.
jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!