Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teszteljek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teszteljek? Tapasztalatok megvonásos vérzés kimaradásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fogamzásgátlót szedek. Most vagyok a 7 napos szünetben. Még nem jött meg. Az előző vérzésem rendben volt 3 hete, a gyógyszert rendben szedtem az elmúlt 3 hétben. Nem volt hányás, hasmenés, más gyógyszert nem szedtem. Nem csúsztam a fogamzásgátló bevételével sem, mindig kb. este 7 órakor vettem be.


Teszteljek szerintetek vagy feleslegesen aggódom? Egy éve szedek egyébként fogamzásgátlót, eddig csak 1x volt olyan hogy teljesen kimaradt a megvonásos vérzés, azóta viszont mindig volt. Hol több hol kevesebb, de volt.


Kicsit elkezdtem aggódni, hogy baj lehet.



jan. 31. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig tartok otthon tesztet. Nem akkora tétel, hogy spórolni kéne vele. Ha kérdéses, hogy gond van-e, akkor tesztelek. Jobb, mint aggódni, vagy későn észrevenni, hogy baj van.
jan. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vettem ma tesztet, holnap reggel megcsinálom kora reggeli vizelettel, illetve most napközben csináltam egyet az negatív lett.


Nem kéne gondnak lennie, rendesen szedem a fogamzásgátlót, nem csúszok meg vele meg semmi más tényező nem befolyásolta, ahogy írtam. Ezért sem értem


Köszönöm szépen a válaszod! :)

jan. 31. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy gond lenne és még meg is jöhet akár.

De tesztelj, hogy megnyugtasd magad!

jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az válaszod!:)

Holnap reggel kora reggeli vizeletmintaval fogok is.

jan. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!