Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hete kezdtem el a Nuvaring...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete kezdtem el a Nuvaring hüvelygyűrű használatát. Szex közben mindig elkezdek vérezni, de utána elmúlik. A hüvelygyűrű előtt soha nem történt ilyen. Történt már valakivel hasonló? Hüvelygyűrű tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 24. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Egy évig próbálkoztam vele. Nem szedhettem bogyót, mert migrénes rohamokat okozott. Dokim mondta próbáljam meg. Nekem is volt vérzésem az első 2 hónapban. Aztán az elmúlt, de sajnos a fejfájás nem.

Az én gondom a Mirena spirál oldotta meg.

2021. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj szerintem az orvosoddal, elég régóta nuvaringezek, sohe nem volt velem ilyen de érdekesen hangzik, mindenesetre kérdezz rá, max azt mondja normális de az is lehet hogy rosszat jelenthet.
2021. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!