Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fogamzásgátló tablettáról? Milyen mellékhatást tapasztalatok? Hízás? Mennyi idő alatt hány kg?

Figyelt kérdés

Én kb egy éve kezdtem el újra szedni,akkor voltam 62 kg és ma már fél kg híján 70 kg, ami +8 kg ugrott fel egy év alatt. Én úgy hiszem ezt a tabletta okozza, mert ugyan úgy eszek és mozgok mint a tabi előtt.

Van esetleg olyan tabi amitől nem lehet hízni?

Nem vagyok kibékülve a 70 kilómmal, elfogy a jelenlegi havi tabletta és abba hagyom. Mi mit tennének?



febr. 25. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Hízás
Fogyás
Semmi tünet
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem fájt tőle. Nem szedek hormont, ha nem muszáj.
febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Még szerencsés is vagy hogy "csak 8kg ugrott fel rád. plusz húsz helyett!

Teljesen, egy életre haza vágja a hormonális működését a szervezetnek.

febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 58kgról híztam fel 75re....
febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
A fogamzásgátló nem tetmel zsírt a semmiből. Ha tényleg ugyan annyit eszel és mozgol akkor ez nyilván nem logikus. Tehát az állításod nem igaz.
febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"4

Nem vagy képben! A hormon rendszer, szoros összefüggésben van az emésztéssel, anyagcsere folyamatokkal. Ami annyit jelent, hogy az emésztőrendszer, nem képes lebontani a felesleges zsiradékot a szervezetben, úgy ahogy az a hormon háztartás felborulása elött történt. Amikor nem lebontható mellékanyagok halmozódnak fel, és raktározódnak a szervezetben, azt nevezzük hízásnak, amihez nem kell többet enni, hogy megvalósúljon.

febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván előtte is el volt tunyulva. +fiatal nő, akinek most lassul az anyagcseréje.

Nem nagy kunszt! Tipikus nő, lóf...t nem tesz az alakjáért csak várja a sültgalambot...

febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább az van a háttérben amit a #6 is ír. Ahogy telnek az évek meg kell dolgozni azért ami fiatalon alap volt.
febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eddig se szedtem és ezután se fogok. Nem egészséges. Neked is ezt javaslom.
febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Te milyen nemű vagy?

Mennyi fogamzásgátlót szedsz?

És milyen hatások érik a hormonrendszered?


Hát neked, #7?



(64 kg vagyok, 35 éves, nagyátlag 12 éve, +/-2 kg, kivéve az anorexiás időszakomat és a terhességeimet. De nincs az az Isten, hogy ilyen szarokkal tömjem magam, senki kedvéért. Egyszer szedtem, egy életre elég volt.)

febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen mellékhatása nincsen nálam. Két éve szedem újra, semmilyen panaszom nem volt. Nem híztam tőle.
febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!