Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja késik de védekeztünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja késik de védekeztünk lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mindig védekezünk és sosincs baj de mindig ezen aggodom

Kb egy hete volt egy kis gyomorfajasom es hanyasom mivel kicsit sokat ettem és rosszul lettem tole és vettem be fájdalomcsillapítót és ilyen gyomorflóra helyreállítós gyógyszert azt szedtem pár napig és fogytam is kicsit a hanyastol

És elég stresszes volt a mostani pár hét és én csak erre tudok gondolni hogy emiatt

De azért mégis aggódom hogy nem e vagyok terhes (nagyon)



febr. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes nagy valószínűséggel, de ha ez megnyugtat csinálj tesztet.

Amúgy örülök/örülhetsz hogy mindezt kiírtad/kiírhattad magadból. Szerintem ez után jobban kell lenned, jobban kellene érezned magadat. Figyelj az életmódodra. 31/F

febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A betegség miatt késhet a menstruációd, akár 1-3 hetet is. Mihamarabbi teljes felépülést!
febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mivel védekeztetek? Gumi volt a védekezés? Vagy te szedsz Tabi?
febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Terhes bármikor lehetsz, de ha védekeztetek, akkor nagyon valószínűtlen.


Ha nem bízol a fogamzásgátló módszerben, amit használtok, akkor váltsatok valami másra.

febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk de tegnap megjott❤️köszönöm a válaszokat
márc. 5. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, nagy kő esett le a szívemről!!! :-D
márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!