Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki többféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki többféle hormonális fogamzásgátló tablettát próbált ki, mire meglett a tuti?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy van vagy 30 féle tabletta, mindenkinek más vált be.

Tehát,hogy létezik az, hogy az egyiktől mondjuk libidócsökkenést érzékelek, akkor inkább váltok másikra, és előkerülhet olyan, aminél minden stimmel?

(Kérem, azok ne írjanak, akik fogamzásgátló ellenesek, meg akik az első levél után abba hagyták, kizárólag olyan tapasztalatok érdekelnek, akik többfélét próbáltak egymás után és észrevettek valami változást más más tablettával)


Köszönöm, legyen szép napotok!


márc. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen kezdtem el szedni. Teljesen frigid lettem, így abbahagytam. 30 évesen szültem, majd úgy döntöttem hogy megpróbálom még egyszer. Jeleztem az orvosomnak,hogy milyet szedtem annó, és mondta h olyat ír fel,hogy nagyon kevés hormont tartalmaz, így pontosan kell szedni. Pár éve szedem, semmi gond. :-)
márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen volt az első, meg amit most utoljára kaptál?
márc. 8. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

1 Yadine

2 Noriel

márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A hatóanyagokra voltam kíváncsi,hogy mi a különbség köztük.

Mit tartalmaz a Yadine 0,03 mg/3 mg filmtabletta?

- A készítmény hatóanyagai: 0,03 mg etinilösztradiol és 3 mg drospirenon filmtablettánként.

Mit tartalmaz a Noriel filmtabletta?

- A készítmény hatóanyagai a dienogeszt és az etinilösztradiol.

2,0 mg dienogesztet és 0,03 mg etinilösztradiolt tartalmaz filmtablettánként


Neked ezzel a Noriellel akkor nincsen pl. libidócsökkentésed?

márc. 8. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen, de a 2 tabletta között nekem eltelt 12 év plusz volt egy szülés is...
márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem persze, de már általában egy hatóanyag cseréje is teljesen más hatásokat vált ki :)
márc. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!