Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek melyik fogamzásgátlási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik fogamzásgátlási módszer vált be? Van köztetek olyan, akinek negatív tapasztalata van a hormonális fogamzásgátlókról? 22/L

Figyelt kérdés

2020. jan. 31. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer. A hormonális fogamzásgátlónak lehet kockázata, de ha jól megválasztott a készítmény (és az előírtak szerint szeded) akkor minimális mellékhatásokkal nyújt biztos védelmet.

Nem biztos, hogy az lesz a legjobb amit elsőre felírnak, de nagyon sok van a piacon, ha nem jó akkor visszamész másikért.

2020. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy biztos a naptár módszert és a megszakításost ne alkalmazd, mert az nem minősül védekezésnek

Én am most váltottam óvszerről gyógyszerre, nekem eddig bevált de még nem szedem régóta

2020. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én huvelygyurut használok és nagyon bevallt! Nem kell naponta szedni mint a tabit, elég havi 1x cserélni. Nálam semmi mellekhatas nem jelentkezett, es mivel mashol adja le a hatoanyagot igy ha esetleg rosszul lennél (hányás, hasmenés) akkor se kell aggódni, hogy kell-e ujat bevenni. En csak ajanlani tudom! 😊
2020. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Most le fognak szólni, de nekünk a megszakításos vált be, immár 4 és fél éve.
2020. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk az vált be hogy nem szexelunk.
2020. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3 éve szedek fogamzásgátlót, az idő múlásával egyre kevésbé kívánom a páromat és alig nedvesedem. :( Korábban nem nagyon hallottam ilyen mellékhatásról, mostanában egyre több helyen olvasom, hogy sokan tapasztaltak ilyet. Azért nem hagytam abba, mert másban nem igazán bízom, de nem tervezem még évekig szedni. (22/L)
2020. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én mikor szedtem a tablettát annyi negatív tapasztalatom volt hogy minden egyes hónapban kijött a hüvelygombám. 4-es voltam.
2020. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
hormonmentes spirál
2020. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Sokáig szedtem férfiként de nem.volt negatív tapasztalatom. Sőt ,sosem lettem terhes. Koszonom hogy elolvastatok,remelem tudtam segíteni.
2020. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

az egész egy természetellenes hülyeség.

bármennyire is furcsa, a pénisz hüvely szex nemzésre való.

Természetellenes hormonkészítményeket szedni.

Az ember lányát és környezetet is tönkreteszik (A vizekbe kerülve)

Pénisz-popsi az igazi! Mély, egész testes orgazmus, nem kell tabi!

2020. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!