Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném abba hagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném abba hagyni a fogamzásgátlót milyen nem hormonális fogamzásgátlás van ami megbízható?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát igazából szerintem az óvszer biztonságos ha megfelelően használod. Én 2évig használtam a párommal, nem volt vele semmi gond! De szerintem inkább maradj a hormon tartalmúnál! Válts hüvelygyűrűre...sokkal egyszerűbb!
2010. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
gyógyszertárban kapható ilyen termék: patentex oval. részemről inkább ez, mint az óvszer.
2010. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ezek a hüvelykúpok és krémek egyáltalán nem megbízhatóak!
2010. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
spirál? 19 évesen?
2010. okt. 25. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Megszakítással együtt a pharmetex termékek legalább annyira biztonságosak mint a gumi, szóval szerintem az jó módszer. Spirált nem szült nőknek nem ajánlják.
2010. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Rengeteg kommentet olvashatsz ezen az oldalon akik pharmatex-el védekeztek és terhesek lettek!
2010. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Óvszer talán a legjobb megoldás. De gondolom azt nem szeretitek....


Pesszárium+spermicid+(naptármódszer)

spermicid+megszakítás+naptármódszer


Ha mindenképp óvszer nélkül szeretnék szexelni, de hormon nélkül, én ezen két megoldáson gondolkodnék el.

Önmagában egyik sem megbízható, de így kombinálva egész jó hatásfokúak.


Spirált csak olyan nőknek tesznek fel, akik már szültek. Elvileg van mini spirál, amit fiataloknak találtak ki, de nőgyógyászt még nem kérdeztem meg róla (pedig érdekelne). Esetleg érdeklődd meg, hogy az milyen:)


Megkérdezhetem miért szeretnéd abbahagyni a tablettát?

2010. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én spirál semmiképpen nem rakatnék fel soha, mert:

1.borzadok a tudattól, hogy a méhemben valami idegen eszköz legyen

2. ugye tudjátok, hogy mesterséges gyulladásban tartja a méhnyálkahártyát, hogy az embrió ne tapadhasson meg?

3. nem magát a megtermékenyítést akadályozza meg, hanem a már ÉLŐ zigótát nem engedi beágyazódni tehát egy primitív, abortív eszköz. Nem hiszem, hogy bárki szeretne együtt élni azzal a tudattal, hogy hónapról hónapra miniatűr életeket pusztít.

Ha nem szedhetnék gyógyszert, megszakítást+pharmatexet használnék, peteérés időszakában meg óvszert.

2010. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"nem magát a megtermékenyítést akadályozza meg, hanem a már ÉLŐ zigótát nem engedi beágyazódni tehát egy primitív, abortív eszköz"


Terhességről onnantól beszélünk, hogy a zigóta beágyazódik. Mivel még a beágyazódást akadályozza, abortívnak semmiképpen sem mondható.

Persze azt a véleményed elfogadom, hogy szerinted nem jó megoldás, csak ez az indok szerintem nem megfelelő.


Egyébként a tablettának is van ilyen hatása.

[link]

Olvasd el a hogyan működik a tabletta? részt:)

2010. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

azért szeretném abba hagyni mert kb 2 éve mióta szedem

1. hízom

2. hiába váltok már ezaz 6. bogyó amivel tömöm magam.

3. elég inkább gumizunk.

4. annyira zavar ez a plus 10 kiló, hogy szexhez sincs már kedvem :( és lelkileg kikészít engem és páromat is.

2010. okt. 26. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!